Чортків online

У Тернополі виписують пцієнта, якому трансплантували серце від донора із Чортківської лікарні

 
У Тернопільській клінічній лікарні виписують пацієнта, якому нещодавно вперше в області здійснили унікальну операцію з пересадки серця. 38-річний Андрій Чурзін почувається добре. Попереду його чекає курс реабілітації у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.
Нагадаємо, що 8 липня на базі Тернопільської обласної клінічної лікарні було виконано першу трансплантацію серця в Тернопільській області! Перед цим у Чортківській центральній міській лікарні відбулась успішна експлантація серця у донора, що дозволило трансплантувати орган хворому пацієнту та врятувати йому життя.
Після внесення даних померлого донора в Чортківський центральній міській лікарні до Єдиної державної інформаційної системи трансплантації органів та тканин відбулося автоматичне співставлення пари «донор-реципієнт». Відповідно до співставлених пар, шанс на порятунок отримав пацієнт, який проходив лікування у Національному інституті серцево-судинної хірургії ім М.М. Амосова та був записаний до «листа очікування» на трансплантацію серця.
Пересадку здійснила команда лікарів Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова спільно із колегами Тернопільської обласної клінічної лікарні.
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту