Чортків online

У басейні “Палацу дітей та юнацтва” встановлять нове обладнання, але на вартість занять це не вплине

У басейні «Палацу дітей та юнацтва» замінять все устаткування, підготовчі роботи вже тривають. Втім, на вартість відвідування басейну це не вплине. На засіданні виконавчого комітету прийняли рішення на цей навчальний рік залишити вартість на позначці минулого року, тобто 250 гривень за місяць для дітей із Чортківської громади та 500 грн – для дітей з інших громад. У місяць діти відвідують басейн 8-9 разів.
 
Як розповів директор закладу Руслан Пироговський, реконструкція басейну востаннє проводилась у 2008 році. На той час було встановлене найсучасніше обладнання, втім за понад десять років воно і технічно, і морально застаріло. І хоч війна внесла суттєві корективи у життя країни, з бюджету громади передбачили 203 500 грн на повну заміну обладнання на нове – французьке та швецьке. Зараз вже триває підготовка до його встановлення.
 
Спеціалісти встановлять нові ультрафіолетові лампи для кращої дезінфекції, комп’ютер, який визначатиме вміст хлору у воді, рівень кислотно-лужного балансу та відповідно подаватиме розраховану кількість реагентів. Попередньо роботи планують завершити до 1 вересня. Залишається єдина проблема – керівництво закладу у пошуках керівника гуртка плавання, адже попередній звільнився та виїхав закордон.
 
Зауважимо, що обслуговування басейну, а саме підігрів води (до 30 градусів!), придбання хімічних реагентів вартує у місяць близько 60 тисяч гривень, а в опалювальний сезон – біля 100 тисяч.
 
До початку повномасштабного вторгнення у басейні займалось 275 дітей, з яких 248 – із Чортківської громади (72 із сіл громади). Ще 27 – із сусідніх громад, зокрема Борщівської, Бучацької і т.д. Серед усіх дітей 40 звільнені від сплати та займаються безкоштовно – це діти учасників АТО/ООС, з багатодітних сімей, діти з інвалідністю, діти-сироти.
 
Також зауважимо, що під басейном є повністю обладнане захисне укриття, тож у випадку повітряної тривоги діти матимуть змогу оперативно спуститись у безпечне місце.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту