Чортків online

Чортківська лікарня безкоштовно отримуватиме ліки від італійського фонду

 
Чортківська центральна міська лікарня на безоплатній основі отримуватиме медикаменти та іншу гуманітарну допомогу від міжнародного благодійного фонду «Croce Bianca» («Білий Хрест»). Про таку співпрацю домовився чортків’янин, житель італійського міста Больцано Анатолій Іванців.
«Білий Хрест» – благодійний фонд, котрий допомагає виключно цивільним, у тому числі – людям з числа вимушених переселенців. Першу партію медикаментів вже передали в.о. головного лікаря Чортківської ЦМЛ Ростиславу Шульському.
Як зауважили представники фонду, вони готові тісно співпрацювати із Чортківською лікарнею, тож запросили від керівництва нашого медичного закладу обширний перелік потрібних медикаментів, а також таких речей, як ковдри, подушки, постільна білизна тощо.
До першої партії медикаментів, що вислав «Білий Хрест» у Чортків, увійшли препарати для лікування бронхіальної астми, від судом, для простати, антидепресанти, сечогінні, парацетамол, проносні препарати, антикоагулянти, для зниження холестерину в крові, при цукровому діабеті, для щитовидної залози, при глаукомі, від кашлю, антигіпертензивні препарати тощо.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту