70 дерев висадили у Чортківській громаді в рамках тижня енергоефективності
З 26 вересня по 2 жовтня у Чортківській громаді тривали європейські Дні сталої енергії. Впродовж тижня учні та вихованці дитячих садочків разом із наставниками висаджували дерева на території своїх навчальних закладів.
Долучилися до процесу і працівники міської ради. Відтак 15 кленів тепер ростимуть ще в новому парку, що по вул. Шопена.
Загалом, протягом тижня у громаді висадили 70 молодих дерев в рамках впровадження Європейської Енергетичної Відзнаки в рамках проєкту ЕХІТЕ Програми ЄС “Горизонт 2020“
Останні новини

НАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
КП «Благоустрій»: • Косіння трави на кладовищі по вул. Ягільницька, Січових Стрільців, с. Горішня …Читати далі
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу
На підставі рішення виконавчого комітету від 02 червня 2026 року №140 «Про оголошення конкурсу …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКІ ПОВІТРЯНІ ГІМНАСТКИ – ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ!
У місті Коломия на Івано-Франківщині відбулися Всеукраїнські змагання з повітряних дисциплін Prosto Champ за підтримки …Читати далі
ДЛЯ ПОТРЕБ ЧОРТКІВСЬКОГО ВОДОКАНАЛУ ВСТАНОВИЛИ ВЖЕ СЬОМУ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ!
\ Унікальний для України проєкт «Сонячний Чортків» чи не щотижня розростається та розширюється! Лиш нещодавно …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКІ СПОРТСМЕНИ ВИБОРОЛИ 19 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З КЛАСИЧНОГО ЖИМУ ШТАНГИ
5-7 червня відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області з класичного жиму штанги лежачи серед усіх …Читати далі






