ПРЕДСТАВНИКИ ОСББ ЧОРТКОВА ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ ГОЛОВОЮ ПРАВЛІННЯ ФОНДУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ЮЛІЄЮ САБАТЮК
Про наболіле та важливе говорили на зустрічі із головою правління Фонду енергоефективності Юлією Сабатюк представники ОСББ нашого міста. Наскрізними питаннями, що цікавили мешканців чортківських багатоповерхівок стали термомодернізація багатоквартирних будинків, можливості співфінансування за рахунок різних програм та грантів і організація ефективної роботи об’єднання.
Зустріч була змістовною, послідовною, а місцями – емоційною. Представники ОСББ обговорили проблеми, з котрими стикаються повсякчас – не сплата внесків, відмова деяких мешканців квартир брати відповідальність за будинок в цілому, проведення термомодернізація старих багатоповерхівок.
Варто зазначити, що Юлія Сабатюк так би мовити знає кухню ОСББ із середини, бо сама протягом багатьох років була головою об’єднання та заснувала асоціацію ОСББ «Лучани», а зараз очолює правління Фонду енергоефективності.
«Часто мешканці квартир вважають, що вони є власниками лише цієї квартири, а не всього будинку загалом. Саме цю відповідальність за багатоповерхівку важливо донести до кожного жителя вашого ОСББ.
Правду кажучи, ОСББ це не просто суб’єкт господарювання, об’єднання можна сміливо порівнювати із сім’єю, що має спільні інтереси та веде спільний бюджет. Ваша головна задача цей бюджет розподілити найефективніше, щоб користь відчув кожен мешканець багатоповерхівки», – зазначила Юлія Саботюк.
Окрім того, пані Юлія обговорили із головами ОСББ, що по вул. Незалежності, 86 та Шевченка, 30 їхні бажання взяти участь у програмі «Енергодім» з термомодернізації будинку від Фонду енергоефективності. Вони успішно подали заявки на участь, тому мають усі шанси отримати кошти на утеплення своїх будинків. Варто зазначити, що на даний момент Фонд призупинив опрацювання нових заявок на участь у програмі, а фінансує лише ті, котрі подавалися до початку повномасштабного вторгнення росії.
Останні новини
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі