У ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ №6 НОВА КЕРІВНИЦЯ
Сьогодні, 9 листопада, колективу дошкільного навчального закладу №6 представили нову керівницю. Завідувачкою дитячого садочку, згідно із наказом начальниці управління освіти, молоді та спорту Людмили Поліщук, стала Ольга Степанівна Леська.
Варто зазначити, що пані Ольга не нова для колективу дошкільного закладу, раніше вона працювала у цьому ж садочку.
Щиро вітаємо Ольгу Степанівну із призначенням та бажаємо плідної праці в освітянській родині!

Останні новини

ВСТУП ДО УКРАЇНСЬКИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ МОЛОДІ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ: РОЗВІНЧУЄМО МІФИ
Навколо вступу молоді з тимчасово окупованих територій до українських закладів освіти існує чимало міфів …Читати далі
ВЕТЕРАН ВІЙНИ МИХАЙЛО МАРФІЯН ОТРИМАВ ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА
Молодий ветеран російсько-української війни, мешканець Чортківської громади Михайло Марфіян отримав грошову компенсацію у розмірі …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИДІЛИЛА ВЖЕ 4,5 МЛН ГРН НА РОЗВИТОК АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ РОМАНА ІЛЬЯШЕНКА
На позачерговій сесії Чортківської міської ради депутати вкотре підтримали розвиток освітньої галузі громади, спрямувавши …Читати далі
СТВОРІТЬ ОСББ ТА ОТРИМАЙТЕ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ВІД МІСЬКОЇ РАДИ!
Мешканці будинків, які раніше перебували на балансі КП «Чортків дім», мають чудову нагоду оновити свою …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ПРОДОВЖУЄ ГОТУВАТИСЬ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2026/27
Очевидно, що на нас очікуватиме чергова складна зима. Саме тому підготовка житлово-комунального господарства, медичної …Читати далі






