У ЧОРТКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗАБОРОНИЛИ ВИКОРИСТАННЯ САЛЮТІВ ТА ФЕЄРВЕРКІВ
Сьогодні, 23 грудня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чортківської міської ради ухвалили рішення «Про заборону використання піротехнічних засобів».
Згідно із рішенням, забороняється використовувати піротехнічні засоби, зокрема феєрверки, салюти та ін. на території Чортківської громади до моменту припинення та скасування правового режиму воєнного стану.
Таке рішення ухвалили з огляду на те, що звукові та світлові ефекти під час використання піротехніки схожі із звуками справжніх вибухів.
Останні новини

КУПУЙ ТРАНСПОРТНУ КАРТКУ ДЛЯ ОПЛАТИ ПРОЇЗДУ В ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ТА ЗАОЩАДЖУЙ 10 ГРН НА КОЖНІЙ ПОЇЗДЦІ
Щоб за проїзд у міському громадському транспорті замість 30 грн готівкою платити лише 20 грн, …Читати далі
Інтеграція ВПО у ринок праці Тернопільщини
Вже понад чотири роки триває повномасштабна війна, яка змусила тисячі українців залишити свої домівки …Читати далі
МУНІЦИПАЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ ВКОТРЕ ОШТРАФУВАЛА ПОРУШНИКІВ ЗА ПАРКУВАННЯ НА ТРОТУАРІ ПОБЛИЗУ СТАРОЇ РАТУШІ
Відразу два автомобілі знову було припарковано на тротуарі по вул. Ст.Бандери, неподалік Старої ратуші, перешкоджаючи …Читати далі
ФАХІВЦІ ІЗ СУПРОВОДУ ВЕТЕРАНІВ ПРОВЕЛИ ВИЇЗНУ ЗУСТРІЧ У СЕЛІ БІЛА
У селі Біла Чортківської громади відбулася виїзна зустріч фахівців із супроводу ветеранів та демобілізованих …Читати далі
32 окрема механізована Сталева бригада запрошує до себе на службу!
32 окрема механізована бригада Збройних Сил України пропонує посади за програмою «Контракт 18-24». Ти гарантовано отримаєш: …Читати далі






