ЛАТВІЙСЬКЕ МІСТО-ПОБРАТИМ ТАЛСІ ПЕРЕДАЛО ЧОРТКОВУ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ
Закордонні міста-побратими Чорткова продовжують підтримувати нашу громаду у цей нелегкий для кожного час. Цього разу велика вантажівка із потрібними речами прибула до нашого міста із латвійського Талсі.
Жителі невеликого латвійського містечка об’єднались та передали багато теплого одягу і зимового взуття як для дорослих, так і дітей. Майстри в’язали шкарпетки, рукавички, шапки та шарфи. Також передали підгузки, іграшки для дітей, спальні мішки, ковдри, термоси.
Розуміючи складну ситуацію в енергосистемі України, із Талсі передали також п’ять генераторів, які використовуватимемо у «Пунктах незламності», закладах освіти, захисних укриттях тощо.
Ми вкотре щиро дякуємо за те, що ви з нами! Разом до перемоги!
Paldies, Latvia! Paldies, Talsi!
Останні новини

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ПОВІДОМЛЯЄ
Кожна дитина має право на безоплатну правничу допомогу — від консультацій до представництва інтересів, зокрема …Читати далі
ЯК ОТРИМАТИ ПІЛЬГОВУ КАРТКУ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОГО ПРОЇЗДУ У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ЧОРТКОВА?
Мешканці Чортківської громади, які мають право на пільги відповідно до рішення виконавчого комітету, можуть …Читати далі
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ ВУЛ. СИНЕНЬКОГО!
Чортківська міська рада продовжує наводити лад із системою поводження з побутовими відходами у місті …Читати далі
ІНТЕГРАЦІЯ ВПО У РИНОК ПРАЦІ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ
Вже понад чотири роки триває повномасштабна війна, яка змусила тисячі українців залишити свої домівки та …Читати далі
«ШКІЛЬНОМУ САДУ – БУТИ!»: У ЧОРТКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №5 РОЗШИРЯТЬ ЗЕЛЕНУ ЗОНУ
За участі вчителів, представників учнівського самоврядування Чортківського ліцею №5 та директора ЕГО «Зелений Світ» …Читати далі






