ЛАД ЗІ СМІТТЯМ БУДЕ У КОЖНОМУ СЕЛІ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!
Лише 30% мешканців села Бичківці Чортківської громади мають укладені договори на вивезення твердих побутових відходів. Попри це, від червня минулого року комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств», забирає сміття із села.
Як розповідає староста Бичківців Володимир Драбинястий, люди неохоче підписують договори, бо не бажають платити за цю послугу, вивозять тверді побутові відходи на стихійні сміттєзвалище, або ж запевняють, що взагалі не продукують сміття.
Зрозуміло, що ця ситуація неприйнятна, тому було утворено робочу групу, до котрої входять інспектор муніципальної інспекції, представник управління комунального господарства та контролер комунального підприємства.
Лише протягом вчорашнього дня, при першому обході, вдалося укласти 34 договори про вивезення сміття (до того договори мали лише у 59 домогосподарств, із 200, де проживають люди). У іншому випадку – інспектори складають на правопорушника протокол про адміністративне правопорушення.
Наголошуємо, що плата за вивезення сміття для мешканців сіл громади буде такою ж, як для жителів міста, попри те, що сміттєвоз долає значну більшу відстань і пального відповідно також потрібно більше. Себто, за вивезення ТПВ раз в два тижні потрібно заплатити 46 гривень в місяць, а за щотижневу послугу – 92 грн.
«Ми продовжуватимемо ходити до кожного мешканця села і підписувати договори, також люди можуть звернутися до старости і підписати його в адмінбудинку старостинського округу. Зауважу, що це стосується не лише Бичківців, але усіх населених пунктів нашої громади.
Наголошую, кожне домоволодіння повинно укласти договір на вивезення твердих побутових відходів! Вивезення сміття не може бути безплатною послугою – це практика не лише України, але й цілого світу.
Окрім того, муніципальні інспектори вестимуть постійне спостереження за місцями, де люди утворюють стихійні сміттєзвалища. Вивезення сміття «просто в лісосмугу» карається штрафом, і це повинен навчитися кожен чортків’янин. Тож, якщо ви стали свідком того, що хтось вивозить відходи у не відведені для цього місця, наполегливо просимо проводити фото чи відеофіксацію та повідомляти у міську раду.
Планово-подвірна система добре показала себе у Чорткові. Тож, в скорім часі це запрацює і в селах громади», – прокоментувала ситуацію в.о. начальниці управління комунального господарства Ірина Мацевко.




Останні новини

Путівник військових професій та військової освіти “Архітектори ПЕРЕМОГИ”
У Генеральному штабі Збройних Сил України триває робота, спрямована на підтримання на належному рівні заходів …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА ЛІКАРНЯ РОЗШИРЮЄ ЩОДЕННУ КІЛЬКІСТЬ ДІАГНОСТИЧНИХ ОБСТЕЖЕНЬ У КАБІНЕТІ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТОМОГРАФІЇ
У зв’язку з високою потребою у діагностичних обстеженнях, Чортківська центральна міська лікарня розширює графік …Читати далі
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В ЧОРТКОВІ!
Вишиванка – наш генетичний код! Магія символів, зв’язок поколінь, благословення і сила в кожному хрестику! …Читати далі
КП «ЧОРТКІВ МІСЬКТРАНС»: ЯК РОЗВИВАЮТЬСЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ У ГРОМАДІ?
Комунальне підприємство «Чортківський міський транспорт», створене 16 листопада 2023 р., надає послуги з громадських перевезень …Читати далі
У ЦНАПІ ЧОРТКОВА МОЖНА ОБМІНЯТИ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ
Із січня цього року у нашому ЦНАПі з’явилася ще одна послуга – обмін посвідчення водія. …Читати далі






