Чортків online

ГЛАВА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ БЛАЖЕННІШИЙ СВЯТОСЛАВ ОСВЯТИТЬ МІСІЙНИЙ ХРЕСТ У СОБОРІ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА В ЧОРТКОВІ

 
Запрошуємо на освячення Місійного Хреста, яке відбудеться 4 лютого на території Собору верховних апостолів Петра і Павла. Молитву очолить глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав. Точний час повідомимо згодом.
Ювілейний Хрест збудований в рік 500-ліття Чорткова та 30-ліття парафії Катедрального собору. Автором проекту став знаний Львівський архітектор родом із Чортківщини – Михайло Федик.
Створюючи концепцію Ювілейного Хреста, він хотів наголосити на важливості пошанування наших воїнів: бійців УГА, Січових Стрільців і також цілого пантеону сучасних Героїв, які щоденно платять своїм життям за нашу Незалежність. Тож архітектурно-містобудівне середовище центральної частини міста, тривожний час воєнного стану, пам’ять про багатовікову боротьбу нашого народу за незалежність і передовсім – життєдайна сутність Христового Воскресіння – все це спонукало до прийняття неординарного архітектурно-художнього рішення – встановлення Ювілейного Хреста.
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту