Увага конкурс!
Чортківська міська рада оголошує конкурс
на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів
Відповідно до вимог ЗаконівУкраїни «Про житлово-комунальні послуги»,«Про відходи», керуючись ст.30, ч.1 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Чортківської міської ради з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану території Чортківської міської територіальної громади, оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів від населення, підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання на території Чортківської міської територіальної громади.
Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Чортківської міської ради.
Юридична адреса: Тернопільська обл.,м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, буд.21, 48500. Додаткова інформація за тел. (03552) 2-27-98, 2-06-35.
Підстава для проведення конкурсу: Рішення виконавчого комітету Чортківської міської ради від 15березня 2023 року №62.
Місце і час проведення конкурсу: приміщення Чортківської міської ради, м.Чортків, вул. Т. Шевченка, 21, каб.№6.Дата: 25 квітня 2023 року о 11:00год.
Основні кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
- Наявність матеріально-технічної бази;
- Вартість надання послуг;
- Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
- Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
Характеристика території: Послуги з вивезення твердих побутових відходів надаються на території Чортківської міської територіальної громади.Загальна площа громади 127,5км2. Середня відстань до об’єктів поводження з відходами:
с. Біла -7,8км;с. Скородинці- 15 км;с. Бичківці – 24 км.;с. Росохач – 16 км.;
с. Пастуше – 7 км.;с. Переходи – 11 км;с. Горішня Вигнанка – 7км.
Місцем видалення твердих побутових відходів, що використовується під накопичення побутових відходів є полігон твердих побутових відходів у м.Чортків по вул.Ягільницька. Рік введення в експлуатацію 1973. Визначення місця поводження з відходами може здійснюється виконавцем самостійно.
Подати конкурсні пропозиції можна особисто або поштою на адресу:
Тернопільська область, місто Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21, Управління комунального господарства Чортківської міської ради.
Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій: 24.04.2023 до 17:15год.
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі