Чортків online

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ ПРО ЛІКАРІВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ: АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ РУСЛАНА АКСЕНЧУК

 
Ми продовжуємо публікувати ваші анонімні відгуки про лікарів Чортківської центральної міської лікарні, котрі лікували вас, ваших рідних чи близьких (ви досі можете зробити це за посиланням https://cutt.ly/B9CvgC6).
Якої думки пацієнти про акушера-гінеколога Руслану Аксенчук❓
🗣Дякую за професіоналізм, увагу та вміння швидко реагувати в критичних ситуаціях.
🗣Чудовий лікар!
🗣Руслано Василівно, дякую вам за дочку, в якої була важка вагітність, і за прекрасну внучку. Це дуже хороший і розумний лікар.
🗣Неодноразово зверталася, завжди надавала мені допомогу в якісному лікуванні, а також це лікарка, яка завжди дасть тобі допомогу в будь-який час. Хочу висловити велику вдячність Аксенчук Р.В., яка виявляється дійсно висококваліфікований спеціаліст. Завжди була уважна і ввічлива. Знаю її вже 17 років. Була така ситуація, коли потрібно було робити термінову операцію, вона все організувала і зробила все необхідне, щоб врятувати мені життя. Також в неї стояла на обліку під час вагітності. Бажаю на подальше бути такою як вона є, доброю, ввічливою, знавцем своєї справи!
🗣Дякую за вашу працю,розумна лікарка.
🗣Найкращий лікар!
🗣Руслана Василівна призначає адекватне лікування. Завжди відкрита для спілкування. Завдячуючи їй, народила здорового хлопчика.
🗣Лікар від Бога! Руслана Василівна постійно тримає руку на пульсі найновіших досягнень медицини, відвідує конференції і тренінги, що мені, пацієнтці, дає повну впевненість у обраному шляху лікування і дієвості її порад.
🗣Щиро дякую за розуміння та людяність. Побільше таких лікарів.
🗣Руслана Василівна – спеціаліст своєї справи! А ще людяна, щира, добра, привітна! З нею легко, не відчувається кордону «лікар – пацієнт», настільки доброзичлива і проста людина! Якщо обираєте лікаря для пологів, то тільки Руслана Василівна.
Дякуємо за добрі слова. Бережіть себе та будьте здорові🙏
Рубрики: Важливі | Новини

3 коментарі до ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ ПРО ЛІКАРІВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ: АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ РУСЛАНА АКСЕНЧУК

 1. Світлана сказав:

  Ця «розумна» лікарка на 17-ому тижні не змогла розрізнити підтікання навколоплідних вод. Поки їх практично не залишилося

 2. Мар'яна сказав:

  Дуже задоволена. Руслана Василівна, відповідальний лікар. Завжди відкликається на допомогу, ставиться з розумінням до кожної ситуації. Звертаюсь до неї за порадами будучи не в Україні.

 3. Аня сказав:

  У мене були важкі роди. Руслана Василівна компетентно та професійно допомагала мені народити донечку. Підібрала правильне лікування. Зараз вже все добре.
  Всі знайомі кому радила Руслану Василівну дуже задоволені. Мої дві братові теж у неї родили. І тепер звертаються лише до неї.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту