Чортків online

VINIL IN: АУКЦІОН ВІНІЛОВИХ ПЛАТІВОК, ПРОГРАВАЧІВ І АКСЕСУАРІВ

 

Запрошуємо усіх зацікавлених 4 червня о 12:00 на майданчик поруч із Центром культурних послуг ім. Катерини Рубчакової на аукціон вінілових платівок, програвачів і аксесуарів. Головна мета – збір коштів для потреб ЗСУ.

Гості і учасники події зможуть продати або обміняти вінтажні або сучасні платівки для власних колекцій. Фонд аукціону буде складатись із дисків, принесених у дарунок від гостей. Мінімальний внесок – одна платівка, максимальний – необмежений. Ті диски, котрі не продадуться з аукціону, будуть виставлені у продаж на інтернет платформах Violyty, Olx тощо.

Організатор події Остап Барановський просить принести ваші платівки за годину до початку події. Або зробити це завчасно у будні дні, віддавши під запис працівникам ЦКП ім. К.Рубчакової. Так ми зможемо відібрати некондиційні, пошкоджені носії. А первинний огляд закликаємо зробити саме вас: якщо платівка понищена візуально, вона не зможе стати лотом. Особливо просимо звернути увагу на раритетні старі екземпляри дорадянської доби. Такі лоти можуть принести солідну виручку і навіть стати культурологічними відкриттями.

Ценз відбору: приймаються усі види платівок з українською і зарубіжною музикою, окрім російської.

Подію доповнять живі виступи музикантів, вініл-арт від юних митців. Аукціоніст культурознавець проведе екскурс в історію індустрії звукозапису. Гурт «206» виступить з авторською програмою. Після аукціону подія продовжиться у вигляді вільного спілкування і вільного ринку з продажем із рук в руки, обміном і т.д.

Запрошуємо!

 

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту