Чортків online

КОМУНАЛЬНИКИ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЧОРТКІВСЬКИЙ ПЛЯЖ

 
Декілька десятків років тому міський пляж Чорткова був чи не найбільш людним місцем у спекотні літні дні. Керівництво громади вирішило відновити затишну місцину, з одного боку оповиту густим лісом, а з іншого – річкою Серет. Тож комунальники вже протягом кількох тижнів роблять усе, щоб містяни знову мали гарну зону для сімейного відпочинку.
Зокрема за доволі короткий час КП «Парковий культурно-спортивний комплекс», КП «Чортківський водоканал» та КП «Благоустрій» розчистили територію пляжу від зарослів, чагарників, самосівів, вивезли 16 вантажних автомобілів сухого листя та гілля, зібрали 57 великих пакетів зі сміттям – пластиком та склом, викорчували десятки пеньків, щоб ділянка була рівною. Окрім того, 103 молоді липи, що виросли самосівом, викопали та пересадили по території міста.
Звичайно, на цьому робота на цьому не припиниться. Міський пляж неодмінно отримає нове дихання! Про наступні кроки щодо його відновлення читайте згодом.
Зауважимо, що протягом 31 травня – 1 червня на території чортківського пляжу проходитиме міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Рубрики: Важливі | Новини

Один коментар до КОМУНАЛЬНИКИ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЧОРТКІВСЬКИЙ ПЛЯЖ

  1. Анеля згирча сказав:

    Дуже гарно і приємно! Але не потрібно їздити туди машинами!

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту