Чортків online

У ЧОРТКОВІ СТАРТУВАВ МІСЬКИЙ ЕТАП ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

 
Щороку в травні проходить всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Її проведення має на меті виховання у молоді глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка школярів до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини шляхом залучення до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи.
Учні загальноосвітніх усією Чортківської громади також приєдналися до всеукраїнських змагань. Всі учасники разом із наставниками та тренерами пройшли урочистою ходою від Палацу дітей та юнацтва до площі Героїв Євромайдану, де і відбулося відкриття. Вітав конкурсантів із початком військово-патріотичної гри міський голова Володимир Шматько.
«Діти, я вами усіма пишаюсь! Усі ми – вільні люди, які живуть у вільній країні. І саме завдяки таким, як ви – патріотам – Україна не лише змогли витримати наступ московитів, а й впевнено крок за кроком відвойовує своє. Навчайтесь, зростайте ментально, духовно та фізично, любіть Україну, не покидайте її, бо ви – все її майбутнє, ви – її гордість. Нехай два дні змагань будуть для вами цікавим життєвим досвідом, і нехай переможе найсильніший!», – звернувся до присутніх міський голова.
Після відкриття гри команди почали змагатися на центральній площі міста в категорії «Стройовий впоряд», а продовжилися випробування на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.
Другий день гри «Сокіл» («Джура») проходитиме на чортківському пляжі, де команди утворюватимуть справжнє наметове містечко та мірятимуться силами у тактичній підготовці та багатьох інших змаганнях.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту