ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ВИПУСКНИЙ В УНІВЕРСИТЕТІ СРІБНОГО ВІКУ
Сьогодні, 31 травня, в Університеті срібного віку, що діє при Палаці дітей та юнацтва, відбувся перший випускний! Понад вісім десятків студенток та студентів успішно пройшли навчання, яке тривало із 1 березня. Кожен мав можливість засвоювати відразу шість дисциплін або ж обрати лише ті, що до вподоби: історія української музики, малювання, англійська мова, основи комп’ютерної грамотності, рукоділля, фітнес та скандинавська ходьба.
У Центру культурних послуг ім. Катерини Рубчакової випускний стартував із виставки найкращих робіт студентів, а вже через пів години розпочалась офіційна частина із врученням сертифікатів студентам про закінчення навчання.
«Я дякую усім вам за те, що ви взяли відповідальність та наважились спробувати навчитись чогось нового. Я бачив аналогічні заклади у багатьох країнах Європи і мріяв втілити таке ж у нашій громаді. Продумали концепцію, знайшли людину, яка повірила в задум – Наталію Войтенко, головне – знайшли вас, студентів! Срібний вік – це не вирок, аж ніяк! У вас, нарешті, з’явився час для себе, і вступивши до нашого університету, ви зробили правильний крок. Бо життя – це вічне навчання. Тож дякую ще раз вам за те, що ви побороли страх і сказали собі «Я можу!». Сподіваємось, на новий навчальний рік у вересні до нашого університету долучаться десятки ваших друзів та товаришів», – у вітальному слові зазначив Володимир Шматько та вручив усім студентам сертифікати про закінчення навчання.
Зауважимо, що серед цьогорічних випускників чимало сімейних пар, які все життя пройшли пліч-о-пліч, а тепер ще й навчались разом, є українці зі сходу та півдня України, які вимушено через війну залишили свої домівки, ба більше – навіть міський голова Чорткова 1998-2000 рр. Володимир Павлишин освоював нові для себе знання.
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/350363181_9282468085161938_4908343743577582997_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=wwBxaoxp_HIAX_snKwG&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfC6bQkvN82AfX303wzWapaUQVR_q1F2uYmpjSNE-P7YEw&oe=647D1DF4)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/350127740_972457860602905_5299776771140584383_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=LMcO8QDsSwIAX8xO67N&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfCwcSBDIT3HOTeigkVXZSgMbpfUM7j6egb8tt2tbMqjiA&oe=647CA664)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/350123872_988563928827422_7659166339919042712_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=aF6paE9QwMIAX94-dSD&_nc_oc=AQkqOliOzaJAizGDv1krn9_RFJ6YI7bHwjTmRTxEFJIZX7gbV5p6l5St_5ouVxLxfoQ&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfBJAaxBQzFJ5pVNamJ3pRoUy3KKzLCtA5x9WjsdO1uLvQ&oe=647BF329)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/350779779_134416132940862_1234565518266572764_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=u0liqQy4-ucAX-2WvBC&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfDoTZbSmQGXeeMvnuReJCXuCb1ZMdHLUAozVYVrs9W1BQ&oe=647B5D56)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/350248622_185057310831632_259237608377011785_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1Wu3iZlGgvkAX-h-otQ&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfDKXXr3ANcQUfnkjUGOoNpgPOKfJH8281qL_5-HiO7j-w&oe=647CFEFD)
Останні новини
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі