Чортків online

ЖИТЕЛІ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ БОРГУЮТЬ 3,4 МЛН ГРН МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ. + СПИСОК БОРЖНИКІВ

 
Згідно з інформацією податкової служби, 2407 жителів громади станом на 1 вересня 2023 року мають борг до бюджету Чортківської громади зі сплати місцевих податків на загальну суму понад 3,4 млн гривень.
Деякі суми боргу вражають, бо становлять десятки, а подекуди і сотні тисяч гривень.
Звертаємось до жителів громади, які мають борги, із проханням терміново їх сплатити. У іншому випадку нараховуватимуться штрафні санкції та пеня за несвоєчасну сплату.
👉Список боржників можна переглянути за посиланням – https://cutt.ly/pwvtR5mE.
‼ Для уточнення інформації про суми, дати та підстави виникнення боргу просимо оперативно звертатись до фахівців Чортківської державної податкової інспекції (відділ по роботі з податковим боргом): м. Чортків, вул. Шевченка, 23 (будівля, де розташована Чортківська РДА), кабінет 415.
‼ Зауважимо, що міський голова Володимир Шматько неодноразово звертався до Верховної Ради України, щоб адміністрування місцевих податків та зборів передали органам місцевого самоврядування. Це суттєво покращило б комунікацію між місцевою владою, бізнесом та платниками податків. Втім відповідний законопроект досі перебуває на стадії обговорення.
Про які саме податки йдеться?
✅ Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати.
✅ Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування.
✅ Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості
✅ Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості.
✅ Земельний податок з фізичних осіб.
✅ Орендна плата з фізичних осіб.
✅ Єдиний податок з фізичних осіб.
✅ Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
Вчасно сплачені податки – запорука стабільного розвитку громади!
May be an image of money
 
 
 
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту