ДО ЗИМИ ГОТОВІ
Навчальні заклади Чортківської громади, де встановлені твердопаливні котли, повністю готові до опалювального сезону. Всі системи опалення справні, а деревина вже закуплена та доставлена до усіх установ.
Як розповіла начальниця управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Людмила Поліщук, загалом придбали 330 м2 дров. Це обійшлось бюджету громади в 556 710 грн.
Деревину використають для опалення:

Останні новини

РАДНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЧОРТКОВА ПОДАВ ЗАЯВУ ДО ПОЛІЦІЇ ЧЕРЕЗ ПОРУШЕННЯ НОРМ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ В АПТЕЦІ «3І»
Радник міського голови Чорткова з питань безбар’єрності Іван Космина був змушений звернутися до поліції …Читати далі
✅Ти відчуваєш, що маєш потенціал і хочеш, щоб він нарешті розкрився повністю?
Хочеш навчатися, розвиватися та бути частиною сучасної, потужної та дружньої команди? Навіть якщо …Читати далі
ЧОРТКІВ’ЯНИН ОЛЕКСАНДР БАЙРАК – ПРИЗЕР «КУБКА ПОДІЛЛЯ» ІЗ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ
4-5 липня у Вінниці відбувся «Кубок Поділля» зі змішаних єдиноборств (MMA). Змагання зібрали понад 600 …Читати далі
У ЦНАПІ ЧОРТКОВА ВРУЧИЛИ ЧЕРГОВІ ПАСПОРТИ 14-РІЧНИМ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ
Сьогодні у Центрі надання адміністративних послуг Чортківської міської ради видали чергові 8 паспортів громадянина …Читати далі
АКТИВНИЙ СТАРТ ДНЯ ДЛЯ ЧОРТКОВА: У ПАРКУ ВІДБУЛАСЬ ПЕРША РАНКОВА РУХАНКА
Сьогодні, 7 липня, у парку ім. І. Франка пів десятка чортків’ян вирішили довести, що спорт …Читати далі






