Чортків online

До уваги власників автотранспорту!

  До уваги власників автотранспорту!

  Виконавчий комітет Чортківської міської ради (організатор конкурсу) оголошує конкурс на визначення автомобільного перевізника для перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що проходять в межах Чортківської міської територіальної громади.

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Чортківської міської ради.

Юридична адреса: Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, буд.21, 48500 тел. (03552) 2-06-35.

Підстава для проведення конкурсу: Рішенням виконавчого комітету  Чортківської міської ради від 15.11.2023 № 300.

          Місце і час проведення конкурсу: приміщення Чортківської міської ради, м. Чортків Тернопільської області, буд.21, каб.№6. 

          Дата: 18 грудня 2023 року о 11:00 год.

Основні кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій до 17.00 год. 04.12.2023 року.

Обʼєкти конкурсу

з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Чортківської міської територіальної громади

 обʼєкту конкурсу

 

Назва обʼєкту конкурсу

Довжина маршруту (м)

прямий/ зворотній напрямки

Кількість автобусів необхідних для обслуговува ння маршруту

клас (одн.)

1

Автобусний маршрут регулярних перевезень міського сполучення, який працює в режимі маршрутного таксі             № 14 вул. Січинського-район Синяково

9640/8850

основний – 1 одн.

(І клас)

резервний – 1 одн.

(А клас)

2

Автобусний маршрут регулярних перевезень міського сполучення, який працює в режимі маршрутного таксі                  № 9 СЕ Борднеце-Чортків газ

5190/5210

основний – 1 одн.

(І,ІІ клас)

резервний – 1 одн.

(А,В клас)

 

 

 

УМОВИ

проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусному маршруті загального користування Чортківської міської територіальної громади

 

 1. Загальна частина

   1.1 Умови проведення конкурсу на визначення автомобільних перевізників з перевезеня пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Чортківської міської територіальної громади (міські та приміські маршрути) (далі – Умови) розроблені відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР, Закону України «Про автомобільний транспорт» від 23.02.2006 р. № 3492-IV, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення  пасажирів на автомобільному маршруті загального користування» від 03.12.2008 р. № 1081 (із змінами та доповненнями) (далі Постанова), інших нормативно-правових актів України.

   1.2. Організатором проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусному маршруті загального користування Чортківської міської територіальної громади (далі – Конкурс) є виконавчий комітет Чортківської міської ради (далі – Організатор).

   1.3.   Об’єктом конкурсу є маршрут чи кілька маршрутів.

   1.4. Метою визначення автомобільного перевізника на конкурсних засадах є необхідність якісного покращення роботи автомобільних перевізників, які надають послуги з перевезення пасажирів на території Чортківської міської територіальної громади, а також реалізація основних напрямів розвитку галузі автомобільного транспорту, створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом,  покращення доступності пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища, забезпечення оновлення рухомого складу, підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів,забезпечення виконання соціально значущих перевезень.

1.5. Умови проведення конкурсу встановлені Організатором є обов’язковими для конкурсного комітету та його учасників.

 1. Основні умови участі в Конкурсі

2.1. У конкурсі можуть брати участь автомобільні перевізники, що відповідають його Умовам.

2.2. Обов’язковими умовами для участі в Конкурсі є:

2.2.1. Відповідність вимогам до автомобільних перевізників, визначених Законом України «Про автомобільний транспорт».

2.2.2. Забезпечення можливості отримання послуг проїзду на пільгових умовах, а в разі запровадження автоматизованої  системи обліку оплати проїзду – транспорною картою , який підключається до банківської  картки отримувача послуг за рішенням відповідних державних органів  на безоплатній основі , особам, які відповідно до Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають право  на безоплатний проїзд , та проїзд  за якими зареєстрований  у зазначеній системі. 

2.2.3. Наявність у претендента достатньої кількості транспортних засобів відповідного класу для роботи на маршруті (кількох маршрутах) на визначений обʼєкт, на який подається пропозиція, яка визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень на маршруті, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить не менше 10 відсотків від загальної кількості.

2.2.4. Організатор встановлює вимогу щодо забезпечення роботи на обʼєкті конкурсу, який включає міські маршрути загального користування,  транспортних  засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення,  в кількості 50 відсотків загальної кількості автобусів на міських автобусних маршрутах загального користування.

2.2.5. При визначенні достатньої кількості транспортних засобів, транспортні засоби, які не відповідають встановленим вимогам не враховуються.

          2.2.6  Для роботи на міських маршрутах загального користування, транспортні засоби мають  відповідати таким вимогам:

       2.2.7. Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

2.2.8. У разі відсутності в перевізника-претендента автобусів, що відповідають умовам Конкурсу, визначеним у пунктах 2.2.6, 2.2.7 цих Умов, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у Конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник- претендент пропонує використовувати на даному маршруті з аналогічною чисельністю пасажиромісць, а також інвестиційний проєкт-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів згідно з вимогами пунктів 2.2.6, 2.2.7 цих Умов впродовж одного року з моменту підписання договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусному маршруті загального користування Чортківської міської територіальної громади.

         2.2.9. У разі відсутності перевізника-претендента, який має автобуси, що відповідають умовам Конкурсу, Конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам Конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проєктів-зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, впродовж строку дії договору (розбивкою заходів по роках) на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусному маршруті загального користування Чортківської міської територіальної громади.

2.2.10. Беручи участь у Конкурсі претенденти погоджуються на додаткові умови конкурсу:

– надавати послуги з перевезення пасажирів у відповідності до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» від 23.02.2006 р. № 3492-IV, рішень виконавчого комітету та сесії Чортківської міської ради, інших нормативно-правових актів України, а також договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусному маршруті загального користування Чортківської міської територіальної громади;

– забезпечити перевезення пільгових категорій громадян та учнів відповідно до законів України та рішень виконавчого комітету міської ради;

– на умови, запропоновані виконавцем послуг з впровадження та функціонування системи електронного квитка на території Чортківської  міської територіальної громади, зокрема, щодо реалізації траснпртних карток на зупинках, отримання оплати та розрахунків від перевезення пасажирів з електронними квитками, проїзними квитками тощо;

– не пізніше, ніж за 10 робочих днів до початку роботи на маршруті відповідно до договору про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Чортківської міської територіальної громади, обладнати за власні кошти всі автобуси інформаційними трафаретами переднього (номер, назва маршруту та режим руху) і бокового (номер, назва маршруту , режим руху та перелік зупинок на шляху прмування), а також забезпечити відповідно до вимог їх підсвітку, належну експлуатацію, оновлення, заміну тощо;

– забезпечити офіційне працевлаштування всіх водіїв, умови їх праці та відпочинку згідно з вимогами законодавства, проведення щоденного медичного контролю стану здоров’я водіїв, виготовлення для всіх водіїв ідентифікаторів (посвідчень, бейдж тощо), які є обов’язковими при роботі водія на маршруті;

– на застосування до них в разі порушення ними умов Договору та інших нормативно-правових актів, що регламентують організацію перевезень автомобільним транспортом загального користування штрафних санкцій та припинення договору в односторонньому порядку в порядку, визначеному Договором на перевезення пасажирів;

2.2.11. Умови, визначені в п. 2.2.6 та 2.2.7 є істотними умовами договорів з переможцями конкурсу.

 1. Порядок проведення Конкурсу та визначення переможця
  • Для проведення конкурсу Організатор утворює конкурсний комітет.
  • Персональний склад конкурсного комітету затверджується Організатором, який призначає голову, його заступника та секретаря.
  • Секретар конкурсного комітету призначається організатором з числа представників організатора і включається до складу конкурсного комітету без права голосу.
  • Організатор не пізніше, ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу публікує в засобах масової інформації та розміщує на своєму сайті оголошення про конкурс, яке повинне містити таку інформацію:

– найменування організатора та робочого органу;

– порядковий номер та основні характеристики кожного об’єкта конкурсу: номер маршруту, найменування кінцевих зупинок, кількість автобусів для забезпечення перевезень та їх клас, режим руху.

– умови конкурсу;

– порядок одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу;

– кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі;

– найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі;

–  місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету;

–  інформацію про оплату участі в конкурсі;

– телефон для довідок (електронна адреса або адреса веб-сайту) з питань проведення конкурсу.

-конверт з позначкою  «№1», який містить документи для участі в конкурсі, та відкривається  наступного дня після закінчення строку їх прийняття

-конверт з позначкою  «№2», який містить документи з інформацією про те, на який обʼєкт  конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

3.11.1 подав до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;

3.11.2 визнаний банкрутом або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;

3.11.3 відповідно до вимог частини другої статті 45 Закону України “Про автомобільний транспорт” пропонує для використання на маршруті автобуси, переобладнані з вантажних автомобілів (інформація про призначення транспортного засобу надана заводом-виробником (його офіційним представництвом в Україні) та Головним сервісним центром МВС;

3.11.4 не має достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов’язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів або дозволів. Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень;

3.11.5 має несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансбезпекою, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

3.11.6 подав конкурсну пропозицію, що не відповідає обов’язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 44 Закону України “Про автомобільний транспорт”;

3.11.7 подав до участі в конкурсі більшу кількість автобусів, ніж це передбачено умовами конкурсу;

3.11.8 в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду не забезпечує можливість оплати проїзду з використанням електронного квитка, який підключається до банківської картки отримувача послуг за рішенням відповідних державних органів на безоплатній основі, особам, які відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” мають право на безоплатний проїзд.

           Сумарна кількість балів, одержаних кожним перевізником-претендентом на внутрішньообласних маршрутах та маршрутах в межах території однієї територіальної громади, є підставою для подання пропозицій організатору перевезень для визначення переможця конкурсу.

   У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого, а за його відсутності – голос заступника голови конкурсного комітету.

  3.20 Під час проведення засідання конкурсного комітету здійснюється аудіозапис. Інформація про проведення конкурсу з перевезення пасажирів фіксується у протоколі засідання конкурсного комітету. Аудіоматеріали та протоколи засідань зберігаються в організатора протягом п’яти років з дня проведення засідання конкурсного комітету.

3.21 Рішення про результати конкурсу оформляється протоколом, який підписується головуючим, секретарем та присутніми членами конкурсного комітету і подається організатору перевезень протягом п’яти робочих днів.       

    Організатор перевезень протягом десяти робочих днів від дати надходження протоколу конкурсного комітету опрацьовує матеріали проведеного конкурсу з перевезення пасажирів та у разі відсутності зауважень до порядку проведення конкурсу приймає рішення окремо за кожним об’єктом щодо переможця чи переможців конкурсу, а також того, хто зайняв друге місце у разі проведення конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах та маршрутах в межах території однієї територіальної громади.

У разі коли перевізник-претендент, який став переможцем конкурсу, письмово відмовився від виконання перевезень або з ним припинено/розірвано дію договору або дозволу, організатор перевезень приймає рішення щодо визнання переможцем конкурсу перевізника-претендента, який зайняв друге місце, а у разі його відсутності – приймає рішення щодо проведення нового конкурсу за цим об’єктом.

У разі коли перевізник-претендент, який став переможцем конкурсу, не звернувся за отриманням дозволу (не уклав договір) і не відмовився від перевезень, організатор перевезень протягом 30 робочих днів з дня опублікування свого рішення приймає рішення щодо визнання переможцем конкурсу перевізника-претендента, який зайняв друге місце, а у разі його відсутності – приймає рішення щодо проведення нового конкурсу за цим об’єктом.

У договорі або дозволі визначаються умови перевезень на маршруті (маршрутах) відповідно до визначеного об’єкта конкурсу.

 

 

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту