Чортків online

Розпочато прийом пропозицій щодо укладання договору

Розпочато прийом пропозицій щодо укладання договору про відшкодування вартості препаратів для безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування, в тому числі наркотичних, психотропних та отруйних засобів.

       Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року № 1303 « Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів  за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» ( поточна редакція

від 04.05.2023 р., підстава 438 – 2023 п)  та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Чортківської міської територіальної громади, управління соціального захисту та охорони здоров’я Чортківської міської ради повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск лікарських засобів для амбулаторного лікування, в тому числі наркотичних, психотропних та отруйних засобів хворим, які належать до окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на підставі  виписаних рецептів.

       Умови: аптечні заклади повинні бути розташовані на території Чортківської міської територіальної громади та мати ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, в тому числі наркотичними, психотропними та отруйними засобами, бути готовими працювати в борг з відстроченням терміну платежу, до щоденного контролю виконання договору, а також ціни на лікарські засоби повинні бути в межах референтних.

       Перелік документів, які необхідно подати

      – лист-пропозиція про бажання укласти договір про відшкодування вартості лікарських засобів для амбулаторного лікування хворим, які належать до окремих груп населення та за певними категоріями захворювань;

       – виписка з ЄДР;

       – копія ліцензії;

       – перелік лікарських засобів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ціни в межах референтних цін станом на 01.12. 2023 року.

        Перевага буде надаватися тим суб’єктам господарювання, які відповідатимуть вищеназваним вимогам та запропонують найнижчі ціни.

        Документи подавати до 21 грудня в управління соціального захисту та охорони здоровя Чортківської міської ради (м. Чортків вул. Шевченка, 21, 1-й поверх ( ліве крило), каб. 12)

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту