Чортків online

Проект порядку денного та регламенту роботи вісімдесят другої сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання

                                                                         

                                             Проект порядку денного

та регламенту роботи   вісімдесят другої  сесії  Чортківської міської ради VІІІ скликання

 

1.Про надання згоди на безоплатну передачу у власність Єпархіального управління Бучацької єпархії Української греко- католицької церкви нежитлового приміщення шляхом укладання договору пожертви.

2.Про затвердження на посаду  Білівського старостинського округу Чортківської міської територіальної громади Бурдяка Ігоря Івановича.

3.Про роботу комунального некомерційного підприємства «Центр  первинної медико – санітарної допомоги» за 2023рік.

4. Про виконання  Програми соціальної  підтримки малозахищених верств громадян Чортківської міської територіальної громади  „Турбота” за 2021-2023 роки 

5.Про виконання Програми  адресної грошової допомоги  Чортківської міської територіальної громади за 2021-2023роки.

6.Про виконання Програми підтримки та стимулювання створення ефективних ОСББ Чортківської міської територіальної громади  за 2021-2023р

7.Про виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами  на території  Чортківської  міської територіальної громади за 2021-2023р

  1. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2022року №1215 «Про затвердження Переліку природоохоронних заходів, що фінансуватимуться з фонду охорони навколишнього природного середовища Чортківської міської територіальної громади у 2023 році»

9.Про затвердження звітів про виконання  фінансових планів за ІІІ квартал 2023 року комунальних некомерційних підприємств  «Центр первинної медико -санітарної допомоги» Чортківської міської ради, «Чортківська центральна міська лікарня» Чортківської міської ради, «Чортківська міська стоматологічна поліклініка» Чортківської міської ради

10.Про затвердження уточнених фінансових планів на ІІІ квартал 2023 року комунальних некомерційних підприємств  «Центр первинної медико -санітарної допомоги» Чортківської міської ради, «Чортківська центральна міська лікарня» Чортківської міської ради, «Чортківська міська стоматологічна поліклініка» Чортківської міської ради

11.Про затвердження  фінансових планів на 2024 рік  комунальних некомерційних підприємств  «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Чортківської міської ради, «Чортківська центральна міська лікарня» Чортківської міської ради, «Чортківська міська стоматологічна поліклініка» Чортківської міської ради

  1. Про затвердження Програми допомоги на лікування та реабілітацію військовослужбовців Чортківської міської територіальної громади, які беруть (брали) участь у захисті України на 2024 – 2026 роки.

13.Про затвердження  Програм розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств на 2024-2026 роки.

14.Про затвердження Програми здійснення компенсаційних виплат фізичним особам за надання соціальних послуг та інших видів допомог громадянам Чортківської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

15.Про затвердження Програми підтримки породіль Чортківської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

16.Про внесення змін до цільової  Програми  соціальної підтримки громадян Чортківської міської  територіальної громади « Турбота» на 2024-2026 роки.

 17.Про затвердження Програми “Милосердя” на 2024-2026 роки.

18.Про затвердження  Програми діяльності «Університету третього віку» в Чортківській міській територіальній громаді  на 2024 – 2025 роки. 

19.Про внесення змін до Положення про Управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради та затвердження його в новій редакції.

20.Про затвердження Програми розвитку культури Чортківської міської територіальної громади на 2024-2026 роки

21.Про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва Чортківської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

22.Про затвердження Програми  придбання в комунальну власність Чортківської міської територіальної громади  нерухомого майна на 2024-2026 роки.

23.Про затвердження Програми сприяння діяльності та фінансової підтримки Тернопільського обласного центру гідрометеорології на 2024-2025 роки.

24.Про внесення змін до Програми комплексного розвитку та підтримки сільського господарства Чортківської міської територіальної громади  на 2023-2025 роки.

25.Про  затвердження  Плану діяльності Чортківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.

  1. Про припинення договорів оренди комунального майна

27.Про включення до Переліку другого типу обєктів комунальної власності для передачі в оренду.

28.Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 12.06.2023 №1475 «Про затвердження Програми збільшення статутного капіталу КП «Благоустрій» міської ради на 2023-2026 роки».

29.Про внесення змін до основних фінансових показників підприємств на 2023 рік та затвердження звітів про виконання фінансових планів комунальних підприємств «Благоустрій», «Міськсвітло», «Парковий культурно-спортивний комплекс», «Ритуальна служба», «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», «Чортків дім», «Чортківський комбінат комунальних підприємств» Чортківської міської ради за IІІ квартал 2023 року.

  1. Про надання дозволу на безоплатну передачу матеріальних цінностей.

31.Про затвердження Програми питна вода Чортківської міської  територіальної громади на 2024-2026 роки.

32.Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Чортківської міської територіальної громади на 2024-2026 роки. 

33.Про затвердження Програми управління відходами на території Чортківської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

34.Про затвердження Програми сприяння виконанню рішень судів, інших виконавчих  документів та  сплати судового збору на 2024-2025 роки.

35.Про внесення змін до Регламенту Чортківської міської ради VІІІ скликання.

36.Про затвердження Програми підтримки добровольчого формування Чортківської міської територіальної громади на 2024 рік.

37.Про затвердження Програми захисту Чортківської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та  природного характеру на 2024-2025 роки.

38.Про внесення змін до Програми матеріально – технічного  забезпечення військових формувань для виконання мобілізаційних заходів на 2023 рік ( зі змінами).

39.Про затвердження Положення про регалії й атрибути  міського голови міста Чортків

  1. Про затвердження Плану роботи Чортківської міської ради на І півріччя 2024 року. 
  2. Про умови оплати праці міського голови на 2024 рік.
  3. Про надання дозволу Чортківській міській раді на безоплатне прийняття на баланс та затвердження оцінки транспортного засобу.
  4. Про укладення договору позички транспортного засобу.

44.Про затвердження договорів з Чортківською міською радою на 2023 рік.

  1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 09 грудня 2022р № 1211 «Про затвердження бюджету Чортківської міської територіальної громади на 2023рік».

46.Про затвердження договорів з Чортківською міською радою на 2024 рік.

47.Про затвердження   бюджету Чортківської міської територіальної громади на 2024рік.

48.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул. Романа Шухевича, м. Чортків, Чортківська міська територіальна громада, Тернопільської області.

49.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Чорний Ліс, с. Переходи, Чортківська міська територіальна громада, Тернопільської області.

50.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території для облаштування кладовища по вул. Степана Бандери, м.Чортків, Чортківська міська територіальна громада, Тернопільська обл.

51.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території для облаштування кладовища по вул. Ягільницька, м. Чортків, Чортківська міська територіальна громада, Тернопільська обл.

52.Про відмову у наданні дозволу на розроблення детального плану території для будівництва індивідуального гаража по вул. Дмитра Пігута, м. Чортків, Тернопільської обл.

53.Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Залужжя в селі Біла, Чортківського району, Тернопільської області.

54.Про затвердження детального плану території для реконструкції садового будинку під житловий будинок зі зміною цільового призначення земельної ділянки по вулиці Тиха, в місті Чортків, Тернопільської області.

55.Про затвердження детального плану території будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури по вулиці Сім’ї Юрчинських, 33 в місті Чортків Тернопільської області (в межах населеного пункту).

56.Про розроблення (коригування) паспортів водних об’єктів Чортківської міської територіальної громади.

57.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, розташованої по вул. Об’їзна в м. Чортків Тернопільської області.

58.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, розташованої по вул. Князя Володимира Великого,29а в м. Чортків Тернопільської області.

59.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, площею 42,2522  га розташованої за межами населеного пункту села Біла Чортківського району Тернопільської області.

60.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, площею 7,0320  га розташованої за межами населеного пункту села Біла Чортківського району Тернопільської області.

61.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту с. Біла Чортківського району Тернопільської області.

62.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) з метою продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах у формі електронного аукціону), розташованої за межами населеного пункту с.Біла Чортківського району Тернопільської області.

63.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах у формі електронного аукціону), розташованої по вул.Романа Шухевича в м.Чортків Тернопільської області.

64.Про надання дозволу Чортківській районній раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Копичинецька,35Є в м. Чорткові Тернопільської області.

65.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельної ділянки, яка перебуває в оренді ТОВ «Скородинський фільварок».

66.Про надання дозволу *** розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Людвіга Носса,***в м.Чорткові Тернопільської області.

67.Про надання дозволу ПП«Наталка» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості) по вул. Богдана Хмельницького,31А в м. Чортків Тернопільської області.

68.Про надання дозволу *** на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай), розташовану за межами населеного пункту села Біла Чортківського району Тернопільської області.

69.Про надання дозволу *** на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай), розташовану за межами населеного пункту села Біла Чортківського району Тернопільської області.

70.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам в м. Чортків Тернопільської області.

71.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам в с.Біла Чортківського району Тернопільської області.

72.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам в с.Скородинці Чортківського району Тернопільської області.

73.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам в с.Горішня Вигнанка Чортківського району Тернопільської області.

74.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність *** земельної ділянки, розташованої по вул. Горішня,***в с. Бичківці  Чортківського району Тернопільської області.

75.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у спільну сумісну власність ***, *** земельної ділянки, розташованої по вул. Михайла Грушевського,***в м.Чортків Тернопільської області.

76.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у спільну сумісну власність ***, *** земельної ділянки, розташованої по вул. Бенедова, ***в с.Біла  Чортківського району Тернопільської області.

77.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у спільну сумісну власність ***, ***  земельної ділянки, розташованої по вул. Нова,*** в с.Горішня Вигнанка Чортківського району Тернопільської області.

78.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється *** по вул.Річкова в м. Чортків Тернопільської області.

79.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється *** по вул.Річкова,***в м. Чортків Тернопільської області.

80.Про затвердження комісійного акту щодо не порушення меж земельної ділянки Лук’яніхіною Оксаною Володимирівною по вул.Польна,5 в с.Горішня Вигнанка Чортківського району Тернопільської області.

81.Про передачу комунальному підприємству «Ритуальна служба» Чортківської міської ради в постійне користування земельної ділянки по вул.Степана Бандери,58 в м.Чортків Тернопільської області.

82.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає передачі у власність шляхом викупу по вул. Заводська,26 А в м. Чортків Тернопільської області.

83.Про укладення договору оренди землі на новий строк на земельну ділянку комунальної власності несільськогосподарського призначення,  розташовану по вул. Степана Бандери,34 А в м. Чортків Тернопільської області з  АТ «Райффайзен Банк».

84.Про укладення договору оренди землі на новий строк на земельну ділянку комунальної власності несільськогосподарського призначення,  розташовану по вул. Степана Бандери,34 А в м. Чортків Тернопільської області з  АТ «Райффайзен Банк».

85.Про укладення договору оренди землі на земельну ділянку комунальної власності несільськогосподарського призначення,  розташовану по вул. Людвіга Носса, 8 А в м. Чортків Тернопільської області з Багрій Тамарою  Степанівною.

86.Про укладення договору оренди землі на новий строк на земельну ділянку комунальної власності несільськогосподарського призначення,  розташовану по вул. Копичинецька,57 в м. Чортків Тернопільської області з АТ «Укртелеком».

87.Про укладення договору оренди землі на новий строк на земельну ділянку комунальної власності несільськогосподарського призначення,  розташовану по вул. Копичинецька,57 А в м. Чортків Тернопільської області з АТ «Укртелеком».

88.Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту с.Біла Чортківського району Тернопільської області.

89.Про продаж на земельних торгах права оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту с.Переходи Чортківського району Тернопільської області. 3 шт.

90.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель Чортківської міської ради за межами населеного пункту с.Біла Чортківського району Тернопільської області.

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту