ВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ НАРАДУ ІЗ ДИРЕКТОРАМИ ТА ЗАСТУПНИКАМИ ГІМНАЗІЙ ТА ЛІЦЕЇВ ГРОМАДИ
Міський голова Чорткова Володимир Шматько провів нараду із директорами, їхніми заступниками та колективом централізованої бухгалтерії про впровадження фінансової децентралізації в закладах загальної середньої освіти Чортківської громади із 1 січня 2024 року.
Реформа освіти триває. Наступний крок, яким повинні ефективно скористатись керівники навчальних закладів, – це впровадження фінансової автономії у закладах освіти. Із 1 січня 2024 року всі гімназії та ліцеї Чортківської громади повинні перейти на власні бухгалтерії та самі вирішуватимуть, як розпоряджатись коштами.
Простими словами – безпосередньо керівництво навчального закладу вирішуватиме, що купляти чи ремонтувати першочергово.
Що дасть фінансова автономія гімназіям та ліцеям Чортківської громади?



Останні новини

5 ЛИПНЯ У ЧОРТКОВІ ВШАНУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ЧОРТКІВСЬКО-УМАНСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
5 липня минає 85 років від однієї з найтрагічніших сторінок історії нашого краю – …Читати далі
Ти відчуваєш, що маєш потенціал і хочеш, щоб він нарешті розкрився повністю?
Хочеш навчатися, розвиватися та бути частиною сучасної, потужної та дружньої команди? Навіть якщо …Читати далі
Порядок евакуації пасажирів із поїздів АТ «Укрзалізниця» під час повітряної тривоги
У рамках діяльності проєкту Dovidka.Info Центру стратегічних комунікацій було створено ролик із правилами безпечної евакуації …Читати далі
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНІВ ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК
Шановні учасники конкурсу CrossEco! На численні прохання та запити потенційних заявників команда Фонду малих проєктів …Читати далі
КП «ЧОРТКІВ МІСЬКТРАНС» ЗВІТУЄ ПРО ТИЖДЕНЬ РОБОТИ
Протягом минулого тижня, з 15 по 21 червня включно, комунальне підприємство «Чортківський міський транспорт» …Читати далі






