АВТОБУСИ, ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛІКАРНІ ТА ВОДОКАНАЛУ: ПІДБИВАЄМО РЕЗУЛЬТАТИ МІЖНАРОДНОГО ПАРТНЕРСТВА У 2023 РОЦІ
Команда Чортківської міської ради на чолі з Володимиром Шматьком провадить активну міжнародну політику, налагоджуючи партнерства із закордонними містами, шукаючи партнерів та міста-побратими.
Протягом року завдяки багатьом спільним із закордонними партнерами проектам вдалось безкоштовно залучити для Чортківської громади автомобілі, обладнання для лікарні та водоканалу, чимало важливих речей для наших воїнів ЗСУ.
А саме:

• 7 французьких автомобілів для потреб комунальних підприємств громади;
• 2 детектори втрати води, пристрій для пошуку водопровідних та каналізаційних люків та прилад для вимірювання відстані;
• 6 генераторів на суму 2,6 млн грн;
• новий теплий одяг, спальні мішки, намет та ін. для ЗСУ.

• 28-місний мікроавтобус Iveco.

• 2 кардіомонітори, 2 системи обігріву пацієнтів, 2 підігрівачі інфузійних розчинів, нейростимулятор для лікарні.

• бус Mercedes Sprinter.
• теплий одяг та взуття для ЗСУ.

• новий мікроавтобус Ford;
• ноутбуки, аптечки, вогнегасники, сокири, саперні лопати для ЗСУ.

• 7000 канадських доларів від двох сімей для допомоги ЗСУ;
• турнікети, аптечки, медикаменти, одяг, взуття, ноутбуки для ЗСУ.

• 16-місний автобус «HEULIEZ BUS»;
• генератор, рятувальні ковдри, спальні мішки, шапки, рукавиці, біноклі, флісові ковдри, термокружки, матраци.

• продукти, взуття, термокружки для ЗСУ.
Останні новини
З 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України (ПФУ) починає призначати та виплачувати певні види соціальної допомоги, раніше надані органами соціального захисту населення
ПФУ нараховуватиме громадянам допомогу після отримання даних з Єдиної інформаційної системи соціальної сфери та Єдиного …Читати даліЗвертаємось до кожного, хто відчуває в собі силу, мужність і бажання захищати нашу Батьківщину!
154-та окрема механізована бригада запрошує кожного, хто готовий стати на захист України, приєднатися до нашого …Читати далі«Вікі любить Землю» запрошує до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії!
З 1 по 31 липня в Україні триває найбільший у світі фотоконкурс памʼяток природи «Вікі …Читати даліСЕЛО ГОРІШНЯ ВИГНАНКА ЗАЛИШИЛОСЬ БЕЗ СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ!
Через чиюсь невдалу витівку або ж чергову безглузду крадіжку село Горішня Вигнанка тимчасово залишилось …Читати даліІСТОРИЧНИЙ ЦЕНТР МІСТА – БЕЗ ДРОТІВ НАД ГОЛОВОЮ!
21 липня о 12:00 год. у сесійній залі Чортківської міської ради відбудеться робоча зустріч …Читати далі