Чортків online

До уваги власників автотранспорту!

  До уваги власників автотранспорту!

  Виконавчий комітет Чортківської міської ради (організатор конкурсу) оголошує конкурс на визначення автомобільного перевізника для перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що проходять в межах Чортківської міської територіальної громади.

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Чортківської міської ради.

Юридична адреса: Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, буд.21, 48500 тел. (03552) 2-06-35.

Підстава для проведення конкурсу: Рішенням виконавчого комітету  Чортківської міської ради від 02.02.2024 №32.

          Місце і час проведення конкурсу: приміщення Чортківської міської ради, м. Чортків Тернопільської області, буд.21, каб.№6. 

          Дата: 18 березня 2024 року о 10:00 год.

Основні кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

 

Обʼєкти конкурсу

з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Чортківської міської територіальної громади

 обʼєкту конкурсу

 

Назва обʼєкту конкурсу

Довжина маршруту (м)

прямий/ зворотній напрямки

Кількість автобусів необхідних для обслуговува ння маршруту

клас (одн.)

1

Автобусний маршрут регулярних перевезень міського сполучення, який працює в режимі маршрутного таксі             № 14 вул. Січинського-район Синяково

9640/8850

основний – 1 одн.

(І клас)

резервний – 1 одн.

(А клас)

 

Подати конкурсні пропозиції можна особисто або поштою на адресу:

Тернопільська область, місто Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21, Управління комунального господарства Чортківської міської ради в робочі дні з 08-00 – 17-15 год.

          Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій до 04 березня 2024 року 17 год. 15 хв.  

            За додатковою інформацією щодо умов проведення конкурсу звертатись до управління комунального господарства  Чортківської міської ради тел. (03552) 2-06-35.

 

 

Умови конкурсу

з визначення автомобільних перевізників

на автобусних маршрутахзагального користування Чортківської міської територіальної громади

 

 1. Загальна частина
  • Умови проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування Чортківської міської територіальної громади (міські маршрути) (далі – Умови) розроблені відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 05.1997 р.

№280/97-ВР, Закону України «Про автомобільний транспорт» від 23.02.2006 р.

№3492-IV, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автомобільному маршруті загального користування» від 03.12.2008 р. №1081 (із змінами та доповненнями) (далі Постанова), інших нормативно-правових актів України.

 1. Основні умови участі в Конкурсі:
  • У Конкурсі можуть брати участь автомобільні перевізники, що відповідають його Умовам.
  • Обов’язковими умовами для участі в Конкурсі є:
   • Відповідність вимогам до автомобільних перевізників, визначених Законом України «Про автомобільний транспорт».
   • Забезпечення можливості отримання послуг проїзду на пільгових умовах, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду

– транспортною картою.

 

відповідного класу для роботи на маршруті (кількох маршрутах) на визначений об’єкт, на який подається пропозиція, яка визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень на маршруті, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить не менше 10 відсотків від загальної кількості.

враховуються.

2.2.6            Для   роботи   на   міських   маршрутах    загального                    користування, транспортні засоби мають відповідати таким вимогам:

Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

 

повністю відповідати всім вимогам, впродовж строку дії договору (розбивкою заходів по роках) на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусному маршруті загального користування Чортківської міської територіальної громади.

 1. Порядок проведення Конкурсу та визначення переможця
  • Для проведення конкурсу Організатор утворює конкурсний комітет.
  • Персональний склад конкурсного комітету затверджується Організатором, який призначає голову, його заступника та секретаря.
  • Секретар конкурсного комітету призначається організатором з числа представників організатора і включається до складу конкурсного комітету без права голосу.

 

«Про автомобільний транспорт».

-конверт з позначкою «№1», який містить документи для участі в конкурсі, та відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття

-конверт з позначкою «№2», який містить документи з інформацією про те, на який обʼєкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

 

Сумарна кількість балів, одержаних кожним перевізником-претендентом на внутрішньообласних маршрутах та маршрутах в межах території однієї територіальної громади, є підставою для подання пропозицій організатору перевезень для визначення переможця конкурсу.

 

однієї територіальної громади того перевізника-претендента, який за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів, підготовлених конкурсним комітетом.

У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого, а за його відсутності – голос заступника голови конкурсного комітету.

Організатор перевезень протягом десяти робочих днів від дати надходження протоколу конкурсного комітету опрацьовує матеріали проведеного конкурсу з перевезення пасажирів та у разі відсутності зауважень до порядку проведення конкурсу приймає рішення окремо за кожним об’єктом щодо переможця чи переможців конкурсу, а також того, хто зайняв друге місце у разі проведення конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах та маршрутах в межах території однієї територіальної громади.

 

який зайняв друге місце. У разі відсутності перевізника-претендента, який зайняв друге місце, рейс (маршрут) включається до об’єкта іншого конкурсу.

У разі коли перевізник-претендент, який став переможцем конкурсу, письмово відмовився від виконання перевезень або з ним припинено/розірвано дію договору або дозволу, організатор перевезень приймає рішення щодо визнання переможцем конкурсу перевізника-претендента, який зайняв друге місце, а у разі його відсутності – приймає рішення щодо проведення нового конкурсу за цим об’єктом.

У разі коли перевізник-претендент, який став переможцем конкурсу, не звернувся за отриманням дозволу (не уклав договір) і не відмовився від перевезень, організатор перевезень протягом 30 робочих днів з дня опублікування свого рішення приймає рішення щодо визнання переможцем конкурсу перевізника-претендента, який зайняв друге місце, а у разі його відсутності – приймає рішення щодо проведення нового конкурсу за цим об’єктом.

У договорі або дозволі визначаються умови перевезень на маршруті (маршрутах) відповідно до визначеного об’єкта конкурсу.

 

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту