Чортків online

ШКОЛЯРІ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЙШЛИ НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

 
Відповідно до навчальної програми предмета «Захист України» та з метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок з випускниками закладів освіти Чортківської громади проводяться навчально-польові збори.
Після освоєння теоретичної частини, учні мали змогу попрактикуватися. Учні тренувалися в неповному розбиранні та складанні автомата, а також набували вміння застосовувати засоби індивідуального захисту – одягання протигаза.
Усі учні відповідально і добросовісно виконували поставлені завдання, адже вони добре розуміють, що формування у теперішніх умовах високого рівня готовності до виконання вимог сучасної військової діяльності, всебічна підготовка до строкової військової служби спрямована на фізичний, вольовий і моральний розвиток особистості, формування готовності до захисту України.
Дякуємо командиру військової частини Миколі Сандулу,начальнику Чортківського РТЦК та СП Богдану Вербіцькому та директору Чортківського медичного фахового коледжу Любомиру Білику за сприяння в організації навчально-польових зборів.
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту