НА ШЛЯХУ ДО ЧЕРГОВИХ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ НА ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОГО ВОДОКАНАЛУ
Загальне повідомлення про закупівлі – Сонячна електростанцiя на об’ектах водопровiдно-каналiзацiйного господарства у м. Чорткiв.
Асамблея вкладників до Фонду східноєвропейського партнерства з енергоефективності й довкілля Eastern Europe Energy Efficiency and Environment Partnership Fund – E5P (далi – «Фонд Е5Р»), який заснований європейським банком реконструкцію та розвитку (далi – «ЄБРР») у рамках Східноєвропейського партнерства з енергоефективності й довкілля (далi – «Е5Р») схвалила грант на підтримку Проекту «Сонячна електростанція на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства у м. Чортків» в рамках програми Nefco in Ukraine Nefco НЕФКО «Зелене відновлення України».
Проект спрямований на підвищення енергоефективності, стійкості та мінімізації негативних екологічних впливів шляхом виробництва «зеленої» електроенергії для живлення об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства міста Чортків. В результаті виконання проєкту, замовник планує отримати сонячну електростанцію загальною потужністю 340 кВт на трьох окремих ділянках, застосовуючи найновішу схему державної підтримки за принципом тарифу «активний» споживач (Net billing). В рамках проекту плануються закупівля на суму до 500 тис. євро. Очікується, що роботи будуть завершені протягом 2024 року.
Детальніше:
UK: https://www.nefco.int/procurements/general-procurement-notice-solar-power-plant-for-water-and-wastewater-utility-in-the-city-of-chortkiv/

ЧОМУ ПІДЙОМНИКИ БІЛЯ АПТЕК – ЦЕ ЧАСТО НЕ ПРО БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ, А ЛИШЕ ПРО ІМІТАЦІЮ?
Учора я продовжив моніторинг аптек на доступність і в дві аптеки з підйомниками так …Читати далі
СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ ДНЯ МАТЕРІ!
Вже цієї неділі, 10 травня, святкуватимемо разом День матері у Чорткові! На вас чекає …Читати далі
СПОРТИВНЕ СВЯТО ОБ’ЄДНАЛО ДОШКІЛЬНЯТ ТА ПЕДАГОГІВ ЧОРТКОВА
У Чорткові відбулися спортивні змагання «Сокільський гарт», які об’єднали вихованців та колективи двох закладів дошкільної …Читати далі
ПРО НЕБЕЗПЕКУ СКАЗУ ТА ЯЩУРА ГОВОРИЛИ У МІСЬКІЙ РАДІ
У Чортківській міській раді відбулося засідання місцевої Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Питаннями порядку денного …Читати далі
5 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗА ПРАВА ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
Чортківська міська рада продовжує працювати над усуненням бар’єрів в місті для людей, які відносяться …Читати далі






