Проект порядку денного дев’яносто першої сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання
1.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється Стахіву Петру Івановичу по вул. Аптечна, 12 в м .Чортків Тернопільської області.
2.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1933 га за межами населеного пункту с. Горішня Вигнанка Чортківського району Тернопільської області.
3.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення площею 3,3100 га за межами населеного пункту села Біла Чортківського району Тернопільської області.
4.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,3906 га з метою продажу права оренди на конкурентних засадах із зміною цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту села Біла Чортківського району Тернопільської області.
5.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу права оренди на конкурентних засадах ( земельних торгах у формі електронного аукціону), розташованої по вул. Романа Шухевича в м. Чортків Тернопільської області.
6.Про надання дозволу ТОВ «Фірма Аскольд ЛТД» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності розташованої по вул. Незалежності, 133 А в м. Чортків Тернопільської області.
7.Про передачу КП «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Чортківської міської ради в постійне користування земельної ділянки за межами населеного пункту села Біла Чортківського району Тернопільської області.
8.Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 8 грудня 2023 року №1797 «Про бюджет Чортківської міської територіальної громади на 2024 рік» .
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі