Чортків online

У ВИПАДКУ БЛЕКАУТУ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ДОРОГА В ЖИТТЯ» БУДЕ ЗІ СВІТЛОМ!

 
Виконано монтаж і запущено в роботу енергетичне обладнання, яке люб’язно надано Huawei Ukraine для комунального закладу «Дорога в життя» з метою забезпечення автономної роботи центру реабілітації дітей з інвалідністю. Тепер установа може акумулювати електроенергію від мережі або генератора. Після встановлення сонячних панелей, у першу чергу, заряджання ємностей буде здійснюватись від сонячної енергії.
💡Надання інвертора Huawei SUN2000-5KTL-L1, пристрою АВР Huawei LUNA2000-Back-up system 1 phase та літій-іонних акумуляторних батарей Huawei LUNA2000-5-E0 загальною ємністю 20 кВт*год. ❗️ дозволить закладу витримування відключення електроенергії до 24 годин і комфортно працювати з дітьми навіть під час блекаутів.
Нагадуємо, що цю благодійну допомогу було надано як компонент пілотного комплексного проєкту «Енергія для дітей», який здійснює КП «Агенція місцевого економічного розвитку» для забезпечення енергетичної стійкості міського комунального реабілітаційного центру дітей з інвалідністю «Дорога в життя» у м. Чортків.
Дякуємо Huawei Ukraine та благодійній організації Фонд освітніх ініціатив!
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту