Чортків online

ДОСВІД РОБОТИ ЦНАПУ ЧОРТКОВА ПЕРЕЙМАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ З УСІЄЇ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

 
До Чорткова завітали представники центрів надання адміністративних послуг з усієї Тернопільщини, щоб перейняти досвід роботи нашого ЦНАПу та дізнатись про доступність адміністративних послуг для людей з інвалідністю у нашому центрі.
В рамках реалізації в області проєкту ПРООН/SIDA «Посилене партнерство для сталого відновлення», що реалізується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Швеції та за сприяння Тернопільської ОВА, у Тернопільській області відбувся семінар-практикум на тему «Забезпечення доступності адміністративних послуг для всіх категорій населення – один із шляхів подолання нерівності в контексті впровадження цілей сталого розвитку на місцевому рівні» для представників центрів надання адміністративних послуг.
У рамках проєкту гості відвідали і ЦНАП Чорткова.
Тут вони мали нагоду оглянути, як працює наш ЦНАП, дізнатись про його особливості, а також про те, що він повністю облаштований та доступний для людей з інвалідністю.
Будівля Чортківської міської ради має пандус із правильним кутом, тож людина з інвалідністю може самотужки, без сторонньої допомоги, дістатись до будівлі. Двері теж встановлено відповідно до усіх чинних вимог законодавства.
Далі людина потрапляє у фоє. Для того, щоб отримати більшість адміністративних послуг, не потрібно ходити по кабінетах. Достатньо звернутись до адміністратора на рецепції, а вже він викличе потрібного працівника.
У фоє також є інформаційний сенсорний стіл, що містить спеціальні режими перегляду інформації для людей із вадами зору та пристрій для людей з вадами слуху, що забезпечить комфортне спілкування з людьми із слуховими апаратами.
Втім, є випадки, коли людині таки потрібно потрапити у кабінети ЦНАПу. Для таких випадків у фоє обладнано електронний пандус, яким допоможуть скористатись працівники центру надання адміністративних послуг.
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту