У 2025 РОЦІ МІСЬКА РАДА ВИПЛАЧУВАТИМЕ 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ ПО-ІНШОМУ: ЩО ЗМІНИТЬСЯ?
У 2024 році Чортківська міська рада, попри надскладний фінансовий рік, виплачує по 10 тис. грн сім’ям (виключно – жителям Чортківської громади) за народження дитини. Ці кошти виплачують додатково, крім тих, що передбачені з державного бюджету. Але у 2025 році умови для отримання виплати дещо зміняться.
На засіданні виконкому внесли зміни до «Програми підтримки породіль на 2024-2026 роки», відповідно до якої у 2025 році зміняться умови для отримання виплати, а саме:
Така ініціатива міської влади має на меті допомогу і сім’ям, які попри все народжують дітей, і пологовому відділенню Чортківської центральної міської лікарні. Національна служба здоров’я України диктує свої вимоги: аби у лікарні могло функціонувати пологове відділення, за рік воно повинне приймати 400 пологів. Які кроки плануємо надалі для розвитку пологового – розповімо невдовзі.
Останні новини

ВСТУП ДО УКРАЇНСЬКИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ МОЛОДІ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ: РОЗВІНЧУЄМО МІФИ
Навколо вступу молоді з тимчасово окупованих територій до українських закладів освіти існує чимало міфів …Читати далі
ВЕТЕРАН ВІЙНИ МИХАЙЛО МАРФІЯН ОТРИМАВ ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА
Молодий ветеран російсько-української війни, мешканець Чортківської громади Михайло Марфіян отримав грошову компенсацію у розмірі …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИДІЛИЛА ВЖЕ 4,5 МЛН ГРН НА РОЗВИТОК АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ РОМАНА ІЛЬЯШЕНКА
На позачерговій сесії Чортківської міської ради депутати вкотре підтримали розвиток освітньої галузі громади, спрямувавши …Читати далі
СТВОРІТЬ ОСББ ТА ОТРИМАЙТЕ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ВІД МІСЬКОЇ РАДИ!
Мешканці будинків, які раніше перебували на балансі КП «Чортків дім», мають чудову нагоду оновити свою …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ПРОДОВЖУЄ ГОТУВАТИСЬ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2026/27
Очевидно, що на нас очікуватиме чергова складна зима. Саме тому підготовка житлово-комунального господарства, медичної …Читати далі






