У ЧОРТКІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №2 КАПІТАЛЬНО РЕМОНТУЮТЬ САНВУЗЛИ
У Чортківській гімназії №2 розпочались капітальні ремонтні роботи у чоловічому санвузлі.
Як розповіла начальниця управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Людмила Поліщук, санвузли у даному навчальному закладі не ремонтувались жодного разу з моменту заснування школи.
Тож ремонти розпочали, щоб створити комфортні умови для учнів, обов’язково із врахуванням вимог безбар’єрності, починаючи із холу гімназії (двері відповідної ширини, відсутність порогів тощо).
На черговому засіданні сесії Чортківської міської ради депутати підтримали виділення першої частини коштів для ремонту санвузлів – 300 тисяч гривень.
Останні новини

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ «ДОРОГИ В ЖИТТЯ»: ВДАЛОСЯ ЗАЛУЧИТИ 400 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ГРАНТОВОЇ ПІДТРИМКИ
Завдяки успішній співпраці ГО «Лебедята», комунального закладу «Дорога в життя» та за фінансової підтримки …Читати далі
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА 35-ОЇ РІЧНИЦІ З ДНЯ ВІДНОВЛЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
23 серпня 2026 року 9:00 год – Урочисте підняття Державного прапора України (на горі …Читати далі
ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ ЗВІТУВАВ ПРО РОБОТУ
На черговому засіданні виконавчого комітету, що відбувся у середу, 19 серпня, про надані поліцейські послуги, …Читати далі
20 СЕРПНЯ ГОЛОВНЕ НАЦІОНАЛЬНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧАЮТЬ В УГОРЩИНІ
20 серпня наші друзі з міста-партнера Айка, Угорщина, відзначають головне національне свято – День Святого …Читати далі
МАЙБУТНЄ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ НЕ НАЛЕЖИТЬ ОКУПАЦІЇ
Російська окупація створює бар’єри на кожному із цих етапів: обмежує доступ до достовірної інформації та …Читати далі






