ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА ПЛАНУЄ ПРОДАТИ БУДІВЛЮ НА ЗЕЛЕНІЙ, ДЕ РОЗТАШОВАНА РЕДАКЦІЯ «ГОЛОС НАРОДУ» ТА РАНІШЕ БУВ МУЗЕЙ
Чортківська міська рада б’є на сполох через ситуацію навколо будівлі по вул. Зелена, 3. Чортківська районна рада 13 березня планує виставити її на продаж через аукціон.
Якщо приміщення придбає приватний інвестор, на його місці може з’явитися чергова багатоповерхівка. Це призведе до проблем із паркуванням, збільшення навантаження на інженерні мережі. До того ж, за кілька метрів від будівлі розташована публічна бібліотека – пам’ятка архітектури місцевого значення, і її збереження може опинитися під загрозою.
Днями відбулась зустріч делегації Чортківської міської ради та депутатів на чолі з Володимиро Шматьком із керівництвом районної ради та райдержадміністрації.
Міська влада пропонує передати будівлю громаді, оскільки вона розташована на території Чорткова.
Таке вирішення питання дозволило би розмістити в приміщенні:
Місто звернулося з офіційним листом до районної ради з проханням передати будівлю у комунальну власність. Натомість районна рада оцінює приміщення у 7,5 млн грн та планує використати ці кошти на власні потреби.
Керівництво Чортківської міської ради запропонувала субвенцію в розмірі 2 млн грн для передачі будівлі, однак порозуміння поки не досягнуто.
При цьому місто не має можливості сплатити 7,5 млн грн, адже ці кошти зараз спрямовуються на підтримку ЗСУ (зокрема закупівлю дронів) та ремонт реабілітаційного відділення у Чортківській центральній міській лікарні для ветеранів війни.
Останні новини

ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ ОТРИМАЛО ОБЛАДНАННЯ ВІД «ВОЛОНТЕРІВ ГАЛИЧИНИ»
Чортківська центральна міська лікарня висловлює щиру вдячність благодійній організації «Волонтери Галичини» (Чикаго, США) за …Читати далі
Збір для потреб 41-ї бригади
За підтримки Державного бюро розслідувань 41 окрема механізована бригада оголошує збір коштів на придбання …Читати далі
ВСІ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ГОТОВІ ДО ПРИЙОМУ ВІДВІДУВАЧІВ
Пункти Незламності нашої громади готові до прийому людей у разі необхідності. Це підтвердили під …Читати далі
У ЦНАПІ ЧОРТКОВІ ВРУЧИЛИ ПЕРШІ У НОВОМУ РОЦІ ПАСПОРТИ 14-РІЧНИМ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ
Сьогодні у Центрі надання адміністративних послуг Чортківської міської ради видали перші п’ять у новому …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ У КИЄВІ НАД ВІДНОВЛЕННЯМ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ТЕПЛА
Фахівці Чортківського водоканалу продовжують допомагати київським колегам відновлювати критичну інфраструктуру столиці після постійних ракетних …Читати далі






