ЧОРТКІВСЬКИЙ СПОРТСМЕН ЗНОВУ ЗДОБУВ МЕДАЛЬ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ
30 березня у Києві, в спорткомплексі «Меридіан», відбувся Чемпіонат України зі змішаних бойових мистецтв (ММА) серед дітей, молодших юнаків, юнаків, юніорів та дорослих.
Змагання зібрали десятки спортсменів з різних куточків країни. Участь у чемпіонаті взяв і вихованець Чортківської дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Байрак.
За результатами поєдинків Сашко здобув почесне ІІІ місце у віковій групі 12-13 років, у ваговій категорії до 42 кг.
Варто нагадати, що у травні 2024 року Олександр став чемпіоном Європи з ММА, а також двічі поспіль виборював титул чемпіона України у своїй віковій та ваговій категорії!
Останні новини

429 окрема бригада БпС «АХІЛЛЕС»
429 окрема бригада безпілотних систем «АХІЛЛЕС» – це добровольчий підрозділ, сформований у перші дні …Читати далі
РУХ ДО ПЕРЕМОГИ: БЛАГОДІЙНИЙ ЗАБІГ ДО 30-РІЧЧЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ У ЧОРТКОВІ!
28 червня з нагоди 30-ї річниці Дня Конституції України у парку ім. І. Франка …Читати далі
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЧОРТКІВСЬКОГО РЕМ: ХТО ПОВИНЕН ОБРІЗАТИ ДЕРЕВА БІЛЯ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ?
Чортківський РЕМ повідомляє, що усі підприємства, установи, організації, а також громадяни, котрим надано у …Читати далі
КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ – НЕ РЕКОМЕДУЄТЬСЯ!
На черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) Чортківської …Читати далі
ХТО ІЗ ВИПУСКНИКІВ ОТРИМАЄ ГРОШОВІ ВИПЛАТИ ІЗ БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ?
Грошові винагороди цьогоріч отримають випускники закладів загальної середньої освіти, які досягли високих результатів за …Читати далі






