ПРОДОВЖУЄМО РОБОТУ НАД ОРГАНІЗАЦІЄЮ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
На черговому засіданні виконавчого комітету надали дозвіл комунальному підприємству «Благоустрій» на виготовлення схеми організації дорожнього руху по вул. Маньовського.
У схемі, що розроблятимуть, передбачать односторонній рух в напрямку від вул. Ст. Бандери до вул. Пігути (через вул. Маньовського).
Зазначимо, що по вул. Сліпого попереднього теж планується односторонній рух у напрямку до вул. Незалежності задля впорядкування руху транспорту та організації зупинки громадського транспорту біля поліклініки.
Проєкт схеми ОДР потребуватиме погодження з Національною поліцією та затвердження відповідно до чинного законодавства. Після чого на даних вулицях будуть встановлені нові дорожні знаки.
Міська рада продовжує працює над тим, щоб зробити вулиці Чорткова більш безпечними та комфортними для всіх учасників руху!
Останні новини
МОЛОДІ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПОТРІБЕН ПРОСТІР – РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО!
У комунальному центрі «Дорога в життя» вже функціонує повністю відремонтоване дитяче відділення для реабілітації …Читати даліПОРУШИЛИ ПРАВИЛА ПАРКУВАННЯ – ШТРАФ!
Попри регулярні попередження, зауваження та штрафи, муніципальна інспекція Чортківської міської ради продовжує фіксувати порушення …Читати даліНАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
Підбиваємо підсумки виконаної роботи працівниками комунальних служб Чортківської громади протягом минулого тижня. КП «Ритуальна …Читати даліНаціональний тиждень безбар’єрності проходить у рамках стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської
Безбар’єрність – це не тимчасовий тренд, а сталий шлях розвитку. Це щоденна, наполеглива робота, …Читати даліПовідомлення про намір коригування тарифів
📢 Шановні споживачі! 🚰 КП “Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Чортківської міської ради повідомляє про намір коригування …Читати далі