НАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
Підбиваємо підсумки виконаної роботи працівниками комунальних служб Чортківської громади протягом минулого тижня.
• Бригада АВР з водопостачання минулого тижня виконувала наступні роботи: по вул. Довбуша та по вул. Монастирська ліквідували прориви мережі; по вул. Ягільницька відключили ділянку водопроводу, яка не використовується. Виконували обстеження мереж по вул. Кн. В.Великого.
• Бригада з водопостачання на водозаборі «Вавріново» проводила роботи з благоустрою. Прокладали кабель з метою підключення якісного інтернет-зв’язку на водозаборах («Стара насосна», «Вавріново»), де ведеться будівництво СЕС. Ремонтували ківш екскаватора.
• Бригада з водовідведення працювала в звичному режимі надання послуг (викачка септиків, ліквідування закупорювань). Здійснили виїзди: с. Горішня Вигнанка, вул. Шевченка, вул. Незалежності та ін. На КНС №1 усунули недоліки після аномальної зливи.
• На об’єктах підприємства ведеться активне будівництво нових СЕС.
• Працівниці лабораторій ведуть постійний моніторинг якості води, дбаючи про безпеку споживачів.
• Абонентський відділ у штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства (договори, повірка лічильників, перепломбування, робота з боржниками).
• Відділ збуту нагадує абонентам КП «Чортківське ВУВКГ» про необхідність повірки лічильників старших 4-х років (заміна лічильника за потреби) та відновлення договорів. Окрім того, просить споживачів про своєчасну оплату за надані послуги.
• Виконання підрядних робіт.
• Налагодження систем дистанційного керування вуличним освітленням.
• Ремонт систем відеоспостереження на вул. Ягільницька та Кн. В.Великого.
• Прибирання та косіння трави у парках ім. Івана Франка, Небесної Сотні, зоні біля ГЕС.
• Санітарна обрізка та видалення дерев, згідно з актами обстежень.
• Благоустрій стадіону «Харчовик».
• Підготовка парку ім. І. Франка до футбольних матчів.
• Ремонт техніки.
• Чистка каналізації: вул. Незалежності, 70; Шевченка, 39; Залізнична, 90; Коновальця, 1, 7.
• Ремонт коридорного освітлення: вул. Лепкого, 5, 9; Коновальця, 7, 1.
• Ремонт електрощитків: вул. Ст.Бандери, 54Б.
• Ремонт у ВРП: вул. Шевченка, 62.
• Чистка водостічних труб: вул. Ясна, 13.
• Косіння трави: вул. Незалежності, 70; Кн. В.Великого, 2, 4А.
• Вивезення гілля: вул. Незалежності, 47.
• Прибирання прибудинкових територій.
• Вивезення сміття з кладовищ: вул. Ст.Бандери, вул. Стефаника, с. Пастуше.
• Косіння трави та обрізка кущів: кладовище на вул. Ст.Бандери.
• Надано 3 платні послуги, зокрема копання однієї могили.
• Прибрано 10 занедбаних могил на кладовищі вул. Ст.Бандери.
• Поливання підвісних квітів: вул. Ст.Бандери.
• Обсапування троянд: площа Героїв Євромайдану.
• Прополювання квітів біля дерев: вул. Шевченка, Копичинецька.
• Посадка квітів на клумбах, скверах міста.
• Косіння газонів мотокосою по вул. Кн. В.Великого.
• Обкошування трави узбіччя по вул. Кн. В.Великого.
• Благоустрій вулиць, тротуарів, пішохідних переходів.
• Прибирання та вивезення сміття з вулиць, біля пам’ятників, зупинок.





Останні новини

ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМУЮТЬ ПОДАРУНКИ
Святий Чудотворець передає солодкі подарунки для діток з інвалідністю через Управління соціального захисту та …Читати далі
ЦЕНТР ЖИТТЄСТІЙКОСТІ ПРОВІВ ЧЕРГОВИЙ ПСИХОСОЦІАЛЬНИЙ ЗАХІД
Центр життєстійкості Чортківської громади провів чергову зустріч зі студентами, присвячена темі внутрішньої стійкості. Під …Читати даліЖІНОЦТВО ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОЛУЧИЛОСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ
7 грудня – День української хустки. Напередодні цього дня до традиції долучилися працівниці Чортківської …Читати далі
5 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА
Сьогодні у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. Та, напевно, лише в одній державі …Читати далі
ГОЛОВНІ МЕДИКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ!
Підходить до завершення черговий календарний рік. Черговий рік в умовах повномасштабної війни, мобілізації, еміграції …Читати далі






