ЧОРТКІВСЬКА ЛІКАРНЯ ПРЕДСТАВИЛА РЕЗУЛЬТАТИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ
На Тернопільщині триває оцінювання виконання середньострокових планів розвитку закладів охорони здоров’я спроможної мережі області на 2023–2025 роки. Відповідне засідання комісії відбулося під головуванням заступника начальника Тернопільської обласної військової адміністрації Володимира Василенка.
Під час зустрічі проаналізували діяльність семи медичних закладів області, серед яких – Чортківська центральна міська лікарня.
Директор лікарні Ростислав Шульський представив результати реалізації середньострокових планів, що охоплюють оновлення інфраструктури, модернізацію обладнання, розширення спектру медичних послуг та зміцнення кадрового потенціалу.
За його словами, Чортківська центральна міська лікарня є одним із провідних медичних закладів півдня області. Протягом останніх років тут оновлено хірургічний корпус та операційні зали, закуплено сучасні апарати ШВЛ, монітори пацієнта, лапароскопічне обладнання, відкрито нові кабінети функціональної діагностики. Активно розвиваються напрямки хірургії, кардіології та реабілітації.
Також капітально відремонтовано приймально-діагностичне та педіатричні відділення. Наразі завершується ремонт реабілітаційного відділення для поранених військових та пацієнтів, які потребують тривалої відновної терапії.
Нагадаємо, що у жовтні новопризначений заступник начальника Тернопільської ОВА Володимир Василенко відвідав Чортків, де ознайомився з роботою місцевих медичних установ, зокрема побачив оновлені відділення Чортківської центральної міської лікарні.
Фото Тернопільської ОДА
Останні новини

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ДЕ ВЗЯТИ ЧИМАЛУ СУМУ КОШТІВ НА ВЛАСНИЙ ДІМ У СЕЛІ?
Саме для вирішення цього питання ще у 1998 році була започаткована державна та обласна …Читати далі
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО БЕЗКОШТОВНОЇ ЕКСКУРСІЇ ЧОРТКОВОМ!
З нагоди відзначення Дня Конституції України Туристично-інформаційний центр запрошує на безкоштовну екскурсію Чортковом. 28 …Читати далі
25 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОСТІ СЛОВЕНІЇ! ВІТАЄМО НАШИХ ПАРТНЕРІВ!
Чортківська громада щиро вітає місто-побратим Гросуплє із важливим для Словенії святом – Днем Державності, …Читати далі
ЧОРТКІВ ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЇ ТУРИСТИЧНІ НАПРАЦЮВАННЯ КОЛЕГАМ ІЗ РІЗНИХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ
Чортківський туристично-інформаційний центр долучився до робочої зустрічі туристично-інформаційних центрів, організованої Тернопільським ТІЦом. В одному …Читати далі






