У ЧОРТКІВСЬКІЙ «ПЕРВИНЦІ» З’ЯВИВСЯ НОВИЙ СУЧАСНИЙ ОЧНИЙ АПАРАТ
У Чортківському центрі первинної медико-санітарної допомоги відтепер доступний сучасний апарат для цифрового скринінгу зору на базі платформи CheckEye – інноваційної української системи, яка працює з використанням штучного інтелекту.
Апарат допомагає на ранніх стадіях визначити діабетичну ретинопатію (серйозне ускладнення цукрового діабету, яке може призвести до втрати зору) та інші ураження сітківки ока ще до появи симптомів.
Процедура займає лише кілька хвилин і складається з двох етапів:
Для пацієнтів, які мають декларації із сімейним лікарем, діагностика безкоштовна. Для незадекларованих діагностика коштує 105 грн 60 коп.
Останні новини

90-ЛІТТЯ ВІДЗНАЧАЄ МИКОЛА МАДАРАШ ІЗ СЕЛА ПАСТУШЕ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ
Сьогодні свій ювілей відзначає житель села Пастуше Чортківської громади – Микола Йосифович Мадараш. Ювіляр …Читати далі
КРОК ДО НОВИХ ГРАНТІВ: ЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ЗАТВЕРДИЛА ДВА ВАЖЛИВІ СТРАТЕГІЧНІ ДОКУМЕНТИ
Команда Чортківської міської ради продовжує працювати системно, продумано та з фокусом на майбутнє. На …Читати далі
УЧНІ ЧОРТКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №5 ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТЕРЕНОВІЙ ГРІ «ЛЕГЕНДА УПА»
Протягом 22-24 травня учні Чортківського ліцею №5 взяли участь у тереновій грі серед дітей …Читати далі
КП «ЧОРТКІВ МІСЬКТРАНС» ЗВІТУЄ ПРО ТИЖДЕНЬ РОБОТИ
Протягом минулого тижня, з 18 по 24 травня включно, комунальне підприємство «Чортківський міський транспорт» …Читати далі
ДО ЧОРТКОВА ІЗ ВИСТАВОЮ «НІЧ У ЛІСАБОНІ» ЇДЕ ДОНЕЦЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР
Вистава «Ніч у Лісабоні» – за твором Еріха Марії Ремарка у виконанні акторів Донецького академічного …Читати далі






