ПРЕДСТАВЛЯЄМО ПРОЄКТ СХЕМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ПО ВУЛ. ГОГОЛЯ
Невдовзі у центрі Чорткова, поруч із площею Героїв Євромайдану очікуємо на відкриття супермаркету АТБ у новому торговому центрі Areal Plaza. Щоб внормувати рух транспорту по вул. Гоголя, а також впорядкувати доставку товарів до магазинів – проєктанти розробити схему організації дорожнього руху по вул. Гоголя.
Головне, що пропонують проєктанти:
Детальніше про ймовірні нові дорожні знаки можна дізнатись самотужки, дослідивши проєкт ОДР під дописом.
Останні новини

ЧОМУ ТЕМА ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ АКТУАЛЬНА ДЛЯ ЧОРТКОВА
Останнім часом в Україні дедалі більше міст змушені переглядати вартість проїзду в громадському транспорті. …Читати далі
Проєкт порядку денного засідання комісії
Проект порядку денного засідання комісії з питань депутатської етики та дотримання законності 15 …Читати даліЗМІНИ У ГРАФІКУ РУХУ АВТОБУСА «БІЛА – ЧОРТКІВ»!
КП «Чортківський міський транспорт», беручи до уваги побажання пасажирів, вносить зміни до графіка руху …Читати далі
ЧОРТКІВ ГОТОВИЙ ДО НОВОГО ПРОЄКТУ: РОЗГЛЯДАЄМО БУДІВНИЦТВО ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ СІМЕЙНОГО ТИПУ ТА ЦЕНТРУ ПІДТРИМКИ РОДИН
Відбулась онлайн-зустріч міського голови Чорткова Володимира Шматька, керівників структурних підрозділів міської ради, що відповідають …Читати далі
ГАЇВКУ ЧУЄМО – ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЄМО!
У неділю, 19 квітня, о 15:00 годині запрошуємо усіх на весняні гаївкування! Де? Парк …Читати далі







