НАЛАГОДЖУЄМО ВЗАЄМОДІЮ СЛУЖБ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ВЕТЕРАНІВ ТА ЇХНІХ РОДИН
Відбулася робоча зустріч працівників управління соціального захисту та охорони здоров’я, відділу ветеранської політики Чортківської міської ради, а також фахівців із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб із представниками Чортківського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області.
Мета зустрічі – особисте знайомство та координація подальших спільних дій у напрямку роботи з ветеранами. І для органів місцевого самоврядування, і для правоохоронців підтримка ветеранів, родин загиблих та безвісти зниклих захисників і захисниць України є одним із пріоритетних напрямків діяльності. Тож у цій сфері необхідно посилювати взаємодію задля покращення результатів.
У ході зустрічі йшлося про алгоритми співпраці у випадках, коли родинам загиблих чи безвісти зниклих, а також ветеранам війни потрібна допомога або консультація. Окрему увагу приділили питанням організації зустрічей полеглих Героїв у Чорткові, інформуванню у разі виникнення у ветеранів проблемних ситуацій із правоохоронними органами, а також проведенню превентивної роботи.
Останні новини

ПРОЄКТ БЕЗБАР’ЄРНОГО МАРШРУТУ У ЧОРТКОВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ ВІДБОРУ
Чортківська громада продовжує впевнено рухатися до створення доступного міського простору для всіх. Сьогодні відбулася презентація …Читати далі
ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ЗА ПІВРОКУ ОПРАЦЮВАВ МАЙЖЕ 1400 ДОКУМЕНТІВ
Упродовж першого кварталу поточного року відділ ведення Державного реєстру виборців Чортківської міської ради забезпечував …Читати далі
Проєкт Dovidka.info Центру стратегічних комунікацій створила новий розділ «Dovidka.Крим»
Проєкт Dovidka.info Центру стратегічних комунікацій створила новий розділ «Dovidka.Крим» – практичний порадник для жителів …Читати далі
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж та теплових пунктів …Читати далі
Працевлаштування осіб з інвалідністю: новий порядок виконання нормативу робочих місць та контролю






