ЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ВШАНУВАЛА ПАМ’ЯТЬ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
В історії кожного народу вплетені імені величних постатей, котрі становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким для кожного українця є Тарас Шевченко – безсмертний Кобзар та Пророк.
Тарас Григорович – символ віри й справедливості, правди і безстрашності, великої любові до рідного краю, а ще це палкий захисник українського народу, борець за його волю та незалежність.
Сьогодні, 10 березня, з нагоди 165-ої річниці від дня смерті Тараса Шевченка, на площі Героїв Євромайдану молитвою та декламуванням віршів вшанували пам’ять величного українця.
Окремої уваги та вдячності за свої музичні номери заслуговують хорові колективи Чортківського фахового гуманітарно-педагогічного коледжу та народного аматорського хору медичних працівників «Галичина» Центру культурних послуг ім. К. Рубчакової.
Священнослужителі різних конфесій відслужили поминальну панахиду, а присутні поклали до пам’ятника поета поминальні свічі.
Останні новини

ПРОЄКТ БЕЗБАР’ЄРНОГО МАРШРУТУ У ЧОРТКОВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ ВІДБОРУ
Чортківська громада продовжує впевнено рухатися до створення доступного міського простору для всіх. Сьогодні відбулася презентація …Читати далі
ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ЗА ПІВРОКУ ОПРАЦЮВАВ МАЙЖЕ 1400 ДОКУМЕНТІВ
Упродовж першого кварталу поточного року відділ ведення Державного реєстру виборців Чортківської міської ради забезпечував …Читати далі
Проєкт Dovidka.info Центру стратегічних комунікацій створила новий розділ «Dovidka.Крим»
Проєкт Dovidka.info Центру стратегічних комунікацій створила новий розділ «Dovidka.Крим» – практичний порадник для жителів …Читати далі
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж та теплових пунктів …Читати далі
Працевлаштування осіб з інвалідністю: новий порядок виконання нормативу робочих місць та контролю






