БАСКЕТБОЛІСТИ ЧОРТКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 ІМЕНІ МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА УВІЙШЛИ У ТРІЙКУ КРАЩИХ НА 4 ЕТАПІ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»
У Тернополі відбувся четвертий етап змагань «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу 3Х3 серед юнаків 5-9 класів. Баскетболісти ліцею №1 імені Маркіяна Шашкевича представляли Чортківську громаду.
До команди увійшли такі гравці:
Варто зазначити, що у складі нашої команди не було гравця на заміну, бо один із баскетболістів напередодні захворів.
Попри труднощі юні чортків’яни вибороли призове – третє місце.
Щиро вітаємо юних спортсменів із досягненнями та бажаємо побільше перемог!
Останні новини

5 ЛИПНЯ У ЧОРТКОВІ ВШАНУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ЧОРТКІВСЬКО-УМАНСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
5 липня минає 85 років від однієї з найтрагічніших сторінок історії нашого краю – …Читати далі
Ти відчуваєш, що маєш потенціал і хочеш, щоб він нарешті розкрився повністю?
Хочеш навчатися, розвиватися та бути частиною сучасної, потужної та дружньої команди? Навіть якщо …Читати далі
Порядок евакуації пасажирів із поїздів АТ «Укрзалізниця» під час повітряної тривоги
У рамках діяльності проєкту Dovidka.Info Центру стратегічних комунікацій було створено ролик із правилами безпечної евакуації …Читати далі
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНІВ ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК
Шановні учасники конкурсу CrossEco! На численні прохання та запити потенційних заявників команда Фонду малих проєктів …Читати далі
КП «ЧОРТКІВ МІСЬКТРАНС» ЗВІТУЄ ПРО ТИЖДЕНЬ РОБОТИ
Протягом минулого тижня, з 15 по 21 червня включно, комунальне підприємство «Чортківський міський транспорт» …Читати далі






