ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ПІДГОТОВКИ ДО НАСТУПНОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
Відбулося засідання штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери та інфраструктури громади до роботи в осінньо-зимовий період 2026/2027 років. Під час наради обговорили поточний технічний стан мереж та визначили комплекс першочергових заходів.
Упродовж літнього періоду керівники комунальних підприємств, установ та профільних структурних підрозділів обстежуватимуть підпорядковані їм об’єкти і будівлі. На основі отриманих даних буде розроблено та затверджено план дій щодо підготовки інфраструктури до нового опалювального сезону, враховуючи недоліки минулого року.
Йшлося про перевірку та планове технічне обслуговування генераторів, а також формування необхідного резерву паливно-мастильних матеріалів на випадок можливих аварійних чи планових відключень електроенергії.
Крім того, заплановано проведення робіт із промивки трубопроводів, гідравлічних випробувань теплових мереж, перевірки димовентиляційних каналів котелень тощо.
Окрему увагу приділили благоустрою в зимовий період. Для забезпечення потреб громади та безперебійного функціонування закладів освіти, медицини й культури буде вчасно здійснено закупівлю протиожеледних матеріалів, зокрема піщано-сольової суміші.
Останні новини

НАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
КП «Благоустрій»: • Косіння трави на кладовищі по вул. Ягільницька, Січових Стрільців, с. Горішня …Читати далі
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу
На підставі рішення виконавчого комітету від 02 червня 2026 року №140 «Про оголошення конкурсу …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКІ ПОВІТРЯНІ ГІМНАСТКИ – ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ!
У місті Коломия на Івано-Франківщині відбулися Всеукраїнські змагання з повітряних дисциплін Prosto Champ за підтримки …Читати далі
ДЛЯ ПОТРЕБ ЧОРТКІВСЬКОГО ВОДОКАНАЛУ ВСТАНОВИЛИ ВЖЕ СЬОМУ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ!
\ Унікальний для України проєкт «Сонячний Чортків» чи не щотижня розростається та розширюється! Лиш нещодавно …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКІ СПОРТСМЕНИ ВИБОРОЛИ 19 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З КЛАСИЧНОГО ЖИМУ ШТАНГИ
5-7 червня відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області з класичного жиму штанги лежачи серед усіх …Читати далі






