Чортків online

БЕБІ-БУМ У ПОЛОГОВОМУ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ!

 
У пологовому відділенні Чортківської центральної міської лікарні справжнє свято життя! За останні 3 доби наш заклад поповнився вісьмома маленькими українцями та українками.
👶Цікаво, що статистика демонструє ідеальний баланс: на світ з’явилося 4 хлопчики та 4 дівчинки.
Вітаємо батьків із народженням діток! Нехай ваші малюки зростають здоровими, життєрадісними та, найголовніше, щасливими під мирним українським небом.
Нагадаємо, що першою дитиною, яка народилася у нашому пологовому цьогоріч, стала дівчинка. 2 січня вона з’явилася на світ із чудовими показниками: вагою 3545 г та зростом 53 см. Батьки цієї малечі приїхали до нас із села Констанція, що на Борщівщині.
Запрошуємо майбутніх матусь до пологового відділення Чортківської центральної міської лікарні! Ми створюємо безпечні, комфортні та затишні умови для появи на світ вашого малюка!

 

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту