У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ ЛІКАР-НЕЙРОХІРУРГ ПРОВЕДЕ БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ
У суботу, 4 липня, в амбулаторному відділенні Чортківської центральної міської лікарні – кабінет 206 (2 поверх) – знову буде проводитися безкоштовний консультативний прийом лікаря-нейрохірурга Степана Степановича Стефанчука.
Прийом проводитиметься з приводу захворювань, травм і патологій центральної та периферичної нервової системи, які можуть вимагати хірургічного втручання.
Це можуть бути:
✔️Пухлини головного та спинного мозку
✔️Грижі міжхребцевих дисків, стенози спинномозкового каналу
✔️Інсульти та їх ускладнення
✔️Аневризми та інші судинні патології мозку
✔️Наслідки мінно-вибухових травм та бойових поранень
✔️Нейроінфекції та гнійні ураження мозку і хребта
✔️Вроджені аномалії нервової системи
☝️Щоб потрапити на консультацію, потрібно обов’язково записатись за посиланням: https://helsi.me/doctor/c04d2f66-3ce0-4592-b70f-2aa13ab59cec

ОНОВЛЕНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЗАПРАЦЮВАВ У ЧОРТКОВІ
Сьогодні, 13 серпня, відбулося відкриття сервісного центру Пенсійного фонду України у Чорткові. Відтепер він …Читати далі
ЗАПРОШУЄМО НА УНІКАЛЬНИЙ ШАХОВИЙ СЕАНС У ЧОРТКОВІ!
22 серпня о 10:00 у Чортківському ліцеї №7 відбудеться особлива подія для всіх, хто любить …Читати далі
У ЦНАПІ ЧОРТКОВА ВРУЧИЛИ ЧЕРГОВІ ПАСПОРТИ 14-РІЧНИМ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ
У середу, 12 серпня, у Центрі надання адміністративних послуг Чортківської міської ради видали чергові …Читати далі
ЗАБІГ «ЄДНАЄМОСЬ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ»
22 серпня 2026 року м. Чортків, парк ім. Івана Франка Запрошуємо всіх охочих долучитися до …Читати далі
ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ!
ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ! Тернопільський центр кровіЧитати далі






