Привітання!
Шановні медичні працівники Чорткова!
Щиро вітаю Вас з професійним святом, яке цього року відзначається 17 червня!
У всі часи професія медика була однією з найважливіших та найповажніших. Терапевти та медичні сестри, хірурги та фармацевти, фельдшери та працівники швидкої допомоги – усіх вас об’єднує головне – служіння найвищій цінності людини – здоров’ю. Бо немає нічого дорожчого за життя та здоров’я людини. Тому саме на Вас, людей у білих халатах, покладається велика відповідальність за це безцінне надбання.
Щира подяка за працьовитість, милосердя, професійність, високу моральність керівникам і колективам Чортківської центральної комунальної районної лікарні, Центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, Чортківського міськміжрайонного відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Чортківської станції екстреної (швидкої) допомоги, Чортківської комунальної районної стоматологічної поліклініки, Чортківського обласного комунального шкірно-венерологічного диспансеру, а також «кузні медичних кадрів» – Чортківського державного медичного коледжу.
Безмежна вдячність фронтовим медикам – ангелам-охоронцям наших бійців, які рятують життя наших захисників у зоні військових дій на сході України.
Міська влада з розумінням ставиться до потреб сфери охорони здоров’я. За останній час чимало зроблено для розвитку галузі, зміцнення її матеріально-технічної бази.
Я, як міський голова, спільно з виконавчим комітетом, депутатським корпусом завжди відгукуємось на прохання допомогти і надаємо посильну фінансову підтримку галузі медицини Чорткова.
Наша спільна мета, щоб Ви, люди у білих халатах, мали змогу з кращими результатами застосовувати на практиці свої знання, уміння й досвід.
Тож у День професійного свята від виконавчого комітету та депутатського корпусу Чортківської міської ради, від усіх жителів нашого міста прийміть найщиріші слова вітання та побажання великого щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам. Прийміть найтепліші слова людської вдячності, нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.
Миру, спокою та впевненості у завтрашньому дні. Удачі й добробуту Вам і Вашим родинам, процвітання рідному Чорткову й усій Україні!
З глибокою повагою,
Чортківський міський голова
Володимир Шматько

Кібер Брама – твоя міць в інтернеті
Управління протидії кіберзлочинам у Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України ініціювало інформаційну кампанію з попередження та …Читати далі
Ви отримали лист від Держстату із запрошенням взяти участь в обстеженні EU-SILC?
Це означає, що ваше домогосподарство випадковим чином відібране для участі в обстеженні доходів і …Читати далі
АВАРІЯ НА ВОДОПРОВОДІ В РАЙОНІ КОЛИШНЬОГО ГОРІЛЧАНОГО ЗАВОДУ: ЩО СТАЛОСЯ ТА ЧОМУ РЕМОНТ ТРИВАВ ДОВШЕ
КП Чортків водоканал регулярно інформуватиме мешканців громади про основні події, які відбувались або відбуваються …Читати далі
МІНУС 25% ЗА ГАЗ: ЯК ОСББ У ЧОРТКОВІ ЗМЕНШИЛО ВИТРАТИ НА ОПАЛЕННЯ
Ми звикли думати, що енергоефективність – це складно та дорого. Проте досвід вже кількох …Читати далі
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ ТА БЕЗВІСТИ ЗНИКЛИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗДІЙСНИЛИ ПРОЩУ ДО ЗАРВАНИЦІ
У неділю, 21 червня, родини загиблих Захисників України та безвісти зниклих за особливих обставин …Читати далі






