Відбулось засідання місцевої комісії
Приводом для скликання постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Чорткова стало звернення жителів буд. № 60, що по вул. Кобилянської про надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків стихії. Через несприятливі погодні умови, 25 липня п.р. у другій половині дня було пошкоджено покрівлю даху вищезазначеного будинку.
Для обстеження будівлі, що постраждала внаслідок стихії 26 липня п.р. виїхала комісія у складі: в.о. міського голови Олега Недокуса, завідувача сектором з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міста Чорткова Віталія Фика, начальника відділу ЖКГ, благоустрою та інфраструктури міської ради Василя Воціховського, депутата округу Романа Безпалька. Згідно з висновками комісії встановлено розмір збитків нанесених негодою.
На основі акту обстеження члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Чорткова погодили поповнення матеріального резерву міської ради будівельними матеріалами згідно з “Програмою захисту населення і території м. Чорткова від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2017 рік”.
Таким чином, жителі будинку отримають будівельні матеріали, на відновлення даху, зокрема: шифер (СВ-8 хв. 1.75 ˟ 1.15–12 листів), гусаки (2 м/п оц. ялинка—7 штук), цвяхи шиферні (2 кг).
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ

ЗДОРОВ’Я ГРОМАДИ У ПРІОРИТЕТІ: ЧОРТКІВ РЕАЛІЗОВУЄ ІНІЦІАТИВУ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ
Сьогодні, 12 березня, відбулася координаційна зустріч щодо впровадження ініціативи Тернопільський обласний центр контролю та профілактики …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА – УЧАСНИК НАЦІОНАЛЬНОГО ПІЛОТУ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ!
Чортківська громада долучилася до національного пілоту профорієнтації в межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE. У межах …Читати далі
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ЧОРТКОВА!
Чортківська міська рада продовжує наводити лад із системою поводження з побутовими відходами у місті та …Читати далі
НА РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКІЙ ВІЙНІ ЗАГИНУВ ЧОРТКІВ’ЯНИН СТЕПАНЕНКО АНДРІЙ…
Російсько-українська війна знову принесла сумну звістку до Чортківської громади. Війна продовжує забирати життя найкращих …Читати далі
ЧОРТКІВ ПРИЙМАЄ ГРОМАДИ З УСІЄЇ УКРАЇНИ ДЛЯ НАВЧАНЬ З ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ
У готельно-ресторанному комплексі «Гетьман» у Чорткові розпочався дводенний навчальний захід для представників громад-підписантів ініціативи …Читати далі









