Роботи з благоустрою міста тривають
Працівниками КП “Чортків-дім” проводиться поточний ремонт по вулиці С. Бандери, 9/3.
В під’їзді ведуться відповідні роботи. Станом на сьогодні встановлено нові металеві двері та енергозберігаюче металопластикове вікно, на вході перед під’їздом поклали бруківку, залили бетоном сходинку, що веде до приміщення, а також ліквідовують обвалену штукатурку.
У ході ремонту передбачено побілку стін вапном, фарбування панель і перил для сходів.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
Останні новини

26 ЧЕРВНЯ У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ НАДАВАТИМЕ НЕЙРОХІРУРГ З БАГАТОРІЧНИМ ДОСВІДОМ РОБОТИ
У Чортківській центральній міській лікарні чергові професійні консультації надаватиме фахівець із багаторічним досвідом клінічної практики …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА «ПЕРВИНКА» ЕКОНОМИТЬ ПОНАД ТРЕТИНУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЗАВДЯКИ СОНЯЧНИМ ПАНЕЛЯМ
Чортківський центр первинної медико-санітарної допомоги доводить: енергонезалежність – це реальність, а не мрія. Завдяки встановленій …Читати далі
НОВИЙ КУБ ІЗ ПОРТРЕТАМИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ…
На площі Героїв Євромайдану, на жаль, встановили черговий куб із портретами та біографіями загиблих на …Читати далі
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ДЕ ВЗЯТИ ЧИМАЛУ СУМУ КОШТІВ НА ВЛАСНИЙ ДІМ У СЕЛІ?
Саме для вирішення цього питання ще у 1998 році була започаткована державна та обласна …Читати далі










