«Чортків у блакитному»: в центрі міста відбувся флешмоб до Міжнародного дня поширення інформації про аутизм
З нагоди відзначення Міжнародного дня поширення інформації про аутизм, на площі Героїв Євромайдану пройшов флешмоб «Чортків у блакитному», який організували працівники КУ «Інклюзивно-ресурсний центр». Доєдналися до акції вихованці центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя» та дітки однієї з груп ДНЗ №5, що мають особливі освітні потреби.
Спеціалісти КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» роздавали перехожим блакитні кульки та буклети, в яких містилася загальна інформація про особливість людей з аутизмом.
Долучилися до флешмобу і працівники міської ради – керуюча справами Ольга Череднікова та начальниця управління освіти, молоді та спорту Людмила Поліщук разом із колективом. Вони вийшли на площу, щоб привітати учасників акції та вручили вихованцям інклюзивних центрів канцелярське приладдя, настільні ігри, книги та солодощі.
Інтелект аутистів не завжди понижений, дуже часто такі діти проявляють хороші, а інколи і виняткові здібності у певних сферах життя.
Щоб підтримати тих, у кого діагностували аутизм, 2 квітня у всьому світі люди вдягають якийсь елемент одягу блакитного кольору.


















Останні новини

СКРИНІНГ «ЗДОРОВ’Я 40+» МОЖНА ПРОЙТИ У ЧОРТКІВСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ
Чортківський центр первинної медико-санітарної допомоги бере участь у державній програмі «Скринінг здоровʼя 40+» та …Читати далі
ЯК ОТРИМАТИ ПОСЛУГИ У НОВОМУ РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ВІДДІЛЕННІ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ?
Після оголошення про офіційне відкриття нового реабілітаційного відділення у Чортківській центральній міській лікарні почали …Читати далі
ЗА 2025 РІК ЧОРТКІВСЬКИЙ ЦНАП ПОПОВНИВ БЮДЖЕТ ГРОМАДИ НА 1 МЛН 391 ТИСЯЧУ ГРИВЕНЬ
За дванадцять місяців минулого року до Чортківського ЦНАПу надійшло 16 062 звернення. Серед найпопулярніших …Читати далі
КОМУНАЛЬНИКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗВІТУЮТЬ ПРО РОБОТУ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ
КП «Благоустрій»: • Проведено посипання піскосумішшю доріг, тротуарів та вулиць Чорткова і громади. • …Читати далі
КУПУЙТЕ ТРАНСПОРТНУ КАРТКУ ДЛЯ ОПЛАТИ ПРОЇЗДУ В ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ
У Чорткові триває продаж загальних (непільгових) транспортних карток. Всі охочі можуть оплачувати проїзд в …Читати далі






