В катедральному соборі Верховних Апостолів Петра і Павла прощаються з тілами
Сьогодні, біля катедрального собору Верховних Апостолів Петра і Павла священики, представники міської і районної влади, студенти, громадськість зустріли тіла 52 (56?) воїнів ОУН-УПА в’язнів Чортківської тюрми, розстріляних нацистами у 1942р.
Громада зустрічала тіла загиблих з запаленими лампадками на колінах.
Священослужителі відправили панахиду, після чого рідні загиблих й усі бажаючі могли попрощатись з невинно убієнними.
Протягом дня продовжуватимуть відправляти панахиди.
Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
Останні новини

26 ЧЕРВНЯ У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ НАДАВАТИМЕ НЕЙРОХІРУРГ З БАГАТОРІЧНИМ ДОСВІДОМ РОБОТИ
У Чортківській центральній міській лікарні чергові професійні консультації надаватиме фахівець із багаторічним досвідом клінічної практики …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА «ПЕРВИНКА» ЕКОНОМИТЬ ПОНАД ТРЕТИНУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЗАВДЯКИ СОНЯЧНИМ ПАНЕЛЯМ
Чортківський центр первинної медико-санітарної допомоги доводить: енергонезалежність – це реальність, а не мрія. Завдяки встановленій …Читати далі
НОВИЙ КУБ ІЗ ПОРТРЕТАМИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ…
На площі Героїв Євромайдану, на жаль, встановили черговий куб із портретами та біографіями загиблих на …Читати далі
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ДЕ ВЗЯТИ ЧИМАЛУ СУМУ КОШТІВ НА ВЛАСНИЙ ДІМ У СЕЛІ?
Саме для вирішення цього питання ще у 1998 році була започаткована державна та обласна …Читати далі





























