ЧОРТКІВСЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА В ОБЛИЧЧЯХ: ЮРІЙ ГЕРАВС – ТРЕНЕР ІЗ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ
Чортківська міська рада розпочинає цикл матеріалів про тренерів-викладачів Чортківської дитячо-юнацької спортивної школи. Хто тренує наших дітей, хто закохує їх у спорт, хто вчить їх перемагати?
Юрій Геравс — тренер-викладач з вільної боротьби у Чортківській ДЮСШ.
Навчався у Тернопільському національному педагогічному університеті. Займатися цим видом спорту розпочав у наставника Провального Йосипа Григоровича.
У ДЮСШ почав свою роботу у 2000 році. «Раніше вважалося, що боротьбою слід починати займатися з десяти років, — пояснює тренер. — Зараз ці підходи переглядаються, тепер набираємо дітей з шестирічного віку, але все залежить і від емоційного стану дитини». Починати вчитися боротися ніколи не пізно, але привчати бажано з раннього віку, поступово. Як зазначив Юрій Іванович, цей вид спорту насамперед формує чоловічий сталевий характер, але працювати треба дуже багато.
Мотивація — те, чим повинен «зарядити» тренер своїх підопічних, щоб вони тренувались, навчались та перемагали. Викладач підтримує, стимулює, коли опускаються руки, ставить цілі перед спортсменами, пояснює, як їх досягати, працює з технікою виконання і з помилками в разі програшу.
«Якщо в тебе займається 40 дітей, то це 40 різних характерів, серед яких є і дівчатка, — пояснює тренер. — Звичайно, часто є хвилювання за дитину, бо думаєш, що це твоє недопрацювання, бо хочеться вкласти усі сили в неї, щоб був результат. Серед моїх дітей є чемпіони України, учасники Чемпіонату світу, майстри спорту. На жаль, у 2022 році мало відвідували змагання, широкомасштабна війна вплинула і на спортивну діяльність, тому увага йде на безпеку. Діти дуже відповідальні, спускаються в укриття, якщо звучить повітряна тривога під час заняття. Але маємо і чудові новини: останній обласний чемпіонат приніс нашій спортивній школі сильні результати: маємо одного чемпіона і двох призерів. Такі досягнення чортківських спортсменів можна впевнено назвати вдалою та сміливою заявкою на подальші змагання», – каже тренер.
Тож запрошуємо ваших дітей до Чортківської дитячо-юнацької спортивної школи! У здоровому тілі – здоровий дух!
Останні новини

429 окрема бригада БпС «АХІЛЛЕС»
429 окрема бригада безпілотних систем «АХІЛЛЕС» – це добровольчий підрозділ, сформований у перші дні …Читати далі
РУХ ДО ПЕРЕМОГИ: БЛАГОДІЙНИЙ ЗАБІГ ДО 30-РІЧЧЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ У ЧОРТКОВІ!
28 червня з нагоди 30-ї річниці Дня Конституції України у парку ім. І. Франка …Читати далі
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЧОРТКІВСЬКОГО РЕМ: ХТО ПОВИНЕН ОБРІЗАТИ ДЕРЕВА БІЛЯ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ?
Чортківський РЕМ повідомляє, що усі підприємства, установи, організації, а також громадяни, котрим надано у …Читати далі
КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ – НЕ РЕКОМЕДУЄТЬСЯ!
На черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) Чортківської …Читати далі
ХТО ІЗ ВИПУСКНИКІВ ОТРИМАЄ ГРОШОВІ ВИПЛАТИ ІЗ БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ?
Грошові винагороди цьогоріч отримають випускники закладів загальної середньої освіти, які досягли високих результатів за …Читати далі









